Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Octagonaal Japans bord
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G

Chinees gewicht
Startprijs 125 EUR

Zwaar Chinees porseleinen gewicht met tekens, 17e eeuws, in goede staat 7,5x6,3x6,3cm.

Wijnkannetje
Startprijs 140 EUR

Zeer vroege Chinees porseleinen wijnkan met blauw decor, 17e eeuw of ouder, 11,5x9,7øcm. Cond:G

Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R

Twee gemberpotten en cilindervaas
Startprijs 50 EUR

Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G

2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

Meissen bord, opengewerkte rand
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G

4 Imari schoteltjes
Startprijs 40 EUR

Vier Chinese Imari porseleinen schotels met floraal decor, 18e-19e eeuw. 10-11cm. Cond:G

Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR

Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G

3x figuur 1x schotel
Startprijs 70 EUR

Vier delen oud deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.

6 Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R

2 Chinese snuffbottles erotica
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G

Yixing theepotje
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G

Porseleinen theebus met zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen theebus met zilveren dop, 835/000. Theebus, Saksisch porselein ( Zwiebelmuster) rechthoekig model met zilveren dop voorzien van gravure langs de rand en aan de bovenzijde. 7x6x13 cm. In go...

3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR

Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 125 EUR

Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Imari bord
Startprijs 60 EUR

Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.

Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

15 miniaturen
Startprijs 25 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G

Antieke Chin. pors. boedha
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G