Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm