Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer. Slagring met in het midden een markies geslepen stukje parelmoer. breedte 22 mm. ø 52 Nieuw ca. 7,0 gr.
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.