Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met snijwerk. Omstreeks 1870 met gouden en creme velours stoffering, klein kaal plekje. 130x170x85cm. Cond:G
Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G
Gemerkt Chinees porseleinen bord met draken en kustplaatsdecor, 17e-18e eeuws, randglazuurschade, 20,8øcm. Cond;G
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Zilveren dames hanghorloge met ketting, Zilveren hanghorloge met roze kleurige bewerking aan de gefacetteerde randen. Een wijzer ligt los in de kast. ø 30 mm. Lengte jasseroncollier 70 cm.
Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilderijtje zijn...