Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Samac beeld muzikant
Startprijs 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen beeld "Vriendschap"
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.

Zuid Duitse barok heilige
Startprijs 250 EUR

Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.

Kindercommode Louis Philipe
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.

Antieke duo kinderfiets
Resultaat: 150 EUR

Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.

2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR

Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 75 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Boekje zilver verguld
Startprijs 325 EUR

Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...

2 Indonesische kleden
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Opaline petroleumlamp, oude kap
Startprijs 80 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Startprijs 70 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Sabel en bajonet
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve sabel en bajonet WO II Duitsland (Oxydatie) 55-95cm.

Schilderij, Theo van Oorschot
Resultaat: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Bavaria servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G