Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Deens zilver verguld, 925/000, kerstcouvert, bestaande uit een lepel en vork met een emaille versiering. Ontwerp: I.B. Spang Olsen, 1973. MT.: A. Michelsen. ca 100 gr. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Deens zilver verguld kerstcouvert, 925/000, met emaille versiering, afbeelding The Blue Bird. Ontwerp: Carl Henning Pedersen. MT.: A.Michelsen. 1974 ca 91 gr. 16 cm. In goede staat
Collier en armband met edelstenen een goud op zilveren sluiting met rode en witte stenen. Een 3 rijen armband en collier met carneool, parel en amethist. ø 5 mm. Lengte 40 cm en 19 cm.
Gouden oorschroeven, 585/000, met turkoois. Rond model ø 16 mm. ca. 5,8 gr In goede staat
Gouden broche, 585/000, met bloembezet met een briljant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiting.
18e eeuwse bijbel, 1785, geheel origineel met dubbele zilveren sloten. MT.: Jan Bleeker, Amsterdam, 1788 12x18x7,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zilveren klederdrachtschaar, 835/000, versierd met krullen en voorzien van ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., In goede conditie
Gouden hanger, 585/000, met camee. Grote ovale hanger met getorste rand voorzien van een prachtig uitgesneden camee. Voorzien van hangeroog. 3x5,5 cm. ca 8 gr.
Fraaie zilveren broche, 925/000, ingelegd met leisteen. Driehoekig model met omgekrulde rand en voorzien van een leisteen. Nieuw Grootte 5,5x4cm.
Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.
Zilveren broche, 925/000, met briljant. Merk Grossé. Broche organisch gevormd met een stuk gepolijst en een deel geruwd zilver, bezet met een briljant, ca 0,05 crt. ca 11,7 gr. 50x30mm. Nieuw
Zilveren aspergetang, 835/000, Hollands. Fraaie strak gevormde aspergetang. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten. jl.: S:1877. 22 cm. ca 141 gr. In goede staat
Zwart lakdoosje gevuld met 12 zilveren gebaksvorkjes. De vorkjes hebben een gecontourneerde steel versierd met bewerkte rand en bekroond met een palmet. ca 389 gr. 17x11x3 cm.
Stel Friese zilveren zuurvorkjes, bekroond met man en vrouwenfiguren 835/000 2e helft 19e eeuw MT: Reijnders Leeuwarden ca. 67 gram samen. lengte 16cm Cond:U
Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Gouden broche, 585/000, met parel. Ovale broche met een bewerkte gouden deel, een witgouden draad en een parel. ca. 4,3 gr. Grootte 40x18 mm. In goede staat.
Zilveren strooier, 835/000, in de vorm van een boerin in klederdracht. M.T.: Firma Dahlia, Amsterdam, 1920-1958. ca. 70 gr. 9x5 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met geschulpte bak met een gedreven afbeelding van een stel in de tuin, steel met engelschild en een staande leeuw. 15 cm. ca, 22 gr.
kristallen flacon met zilveren dop, 950/000 Frankrijk. Cilindervormige geslepen flacon met bladversiering, voorzien van zilveren hals en dop versierd met bloemenranken. 6x13 cm. In goede staat.
Gouden ring, 750/000, Slagmodel bezet met een rozet met blauwe en witte stenen. Breedte 9 mm. ø 57 ca. 2,8 gr.
Gouden broche, 585/000, groot model bezet met een fraai uitgesneden camee. 50x40 mm. ca. 13,5 gr.
Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met paarse en witte stenen. Een 3 rijen armband en collier met parel en amethist. ø 5 mm. Lengte 40 cm en 19 cm.
Zilveren geboortelepel, 800/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een Cupido. Gegraveerde achterijde S.R. ca 66 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Hollands zilveren bonbonmandje, 835/000, met ajourgezaagd motief. MT.:Fa. Presburg en Zoon, Haarlem jl.: U:1955. 15x10x5cm. ca. 62 gr. In goede staat