Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Trommel groot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR

Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Staphorster Kerkbijbel met zilver
Resultaat: 1.050 EUR

Staphorster Kerkbijbel met zilveren dubbele sluiting, hoekstukken en hangogen. Grote bijbel met zwarte omslag, Leeuwarden 1933, versierd met zilveren elementen versierd met krullen, parelrand en palme...

Zilveren horloge, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Zilveren zakhorloge met snek in een met drijfwerk versierde kast. Wijzerplaat wat beschadigd. 18e eeuw. uurwerk gesigneerd met Charles Cabrier London. ø 55 mm.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G

C. Kimmel, wandelaars
Resultaat: 100 EUR

C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G

Wapenstok
Resultaat: 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Gouden hanger met ketting
Startprijs 150 EUR

Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...

Broche met diamant, veermodel
Startprijs 150 EUR

Veerbroche met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een veer met diverse diamanten. Grootte 19x47 mm. ca. 7,9 gr. In goede staat

Afrikaans beeldje
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

Houten olifant met been
Resultaat: 280 EUR

Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G

2 Majolica borden, haan/kip
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G

Cassette met wildbestek
Startprijs 60 EUR

Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Duits. Ovaal doosje voorzien van een guilloche motief met brede lijnen. De zijkant en onderzijde zijn glad. Deksel voorzien van scharnier en de binnenzijde van het d...

Zilveren dekseldoos Art Deco
Resultaat: 220 EUR

Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...

Zilveren suikerbakje
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een kl...

Witgouden ring aquamarijn
Startprijs 290 EUR

Elegante witgouden ring, 416/000, met aquamarijn en witte stenen. Ring met in het midden een gefacetteerde aquamarijn, 7x7 mm, met aan weerskanten witte zirconia's. ø 54 ca. 2 gr. Nieuw

Witgouden ring met smaragd
Startprijs 300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met smaragd en briljant. Fijne ring met dubbel uitlopende band met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, ca 0,80 crt, en 4 diamantjes, totaal ca 0,10 crt. ø 58, ca 3,...

Zilveren cameehanger
Startprijs 20 EUR

Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.

Schommelbed
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.

Massief eiken bijzet tafeltje
Startprijs 150 EUR

Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm

2 wandkandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G

Brons Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

3-Poot tafeltje, Friese kerfsnede
Resultaat: 65 EUR

Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G

Grote imari vaas
Startprijs 75 EUR

Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G

6 Chinese wijnkommen
Startprijs 50 EUR

Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat

Porseleinen hoorn des overvloeds
Startprijs 150 EUR

Porseleinen hoorn des overvloeds geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met zwart basement. Hoorn des overvloeds vanZwiebelmuster, met geschulpte rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met parel...

Inkstel met zilver en ivoor
Startprijs 180 EUR

Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G

Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G

Collier van agaat met zilveren slot
Resultaat: 30 EUR

Collier met agaatkralen met zilveren, 835/000, sluiting. Verlopend collier met ovale agaatkralen bevestigd aan een zilveren haaksluiting met bloem. Lengte 42 cm Grootte 10x13-16x21 mm.

Gouden collier met rozenkwarts
Startprijs 175 EUR

Gouden collier, 585/000, met rozenkwarts. Collier met gedraaide gouden schakels met daartussen rozenkwarts kralen, ø 10 mm. ca 28 gr. Lengte 45 cm In goede staat.

Herenring
Resultaat: 60 EUR

Herenring 333/000 met zwarte heliotroop. Herenring met hoge strakke zetkast met een steen, 11x8 mm, en bewerking langs de randen. ø63 ca 8,5 gr In goede staat.

Zilveren kinderbeker+servetringen
Resultaat: 110 EUR

Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker en 14 zilveren servetbanden. Een kinderbeker met dubbele filetrand en diverse servetbanden, sommigen voorzien van gravures. Totaal ca. 370 gram zilver. Het g...

Bloedkoraal collier, gouden slot
Startprijs 260 EUR

Lang collier van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Fijne bloedkoralen kralen bevestigd aan een gouden tonsluiting met bewerking. Lengte 134 cm. ca 15,1 gr.

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G

3 Delen Walther glas
Startprijs 75 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

19 Delen Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G

Grote pers
Resultaat: 100 EUR

Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.

Zilveren miniatuur hoefsmid
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur hoefsmid, 835/000. 12 gr. 4x2,5x3 cm. Importeursteken: D.Aubert, Den Haag

Zilveren miniatuur jager
Resultaat: 100 EUR

Zilveren miniatuur jager, 835/000, met geweer, hond en 2 hazen. ca 20 gr. 3x5x4cm. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

13 Munten 1 Gulden 1897-1931
Startprijs 75 EUR

Kavel met 13 munten van 1 Gulden Nederland waaronder; 2x1897, 1x1913, 4x1928, 2x 1929 en 4x 1931. Diverse kwaliteiten.

41 Munten van 1/2 Cent NL 1930-1940
Startprijs 60 EUR

Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.

Antieke Chinese bronzen boedha
Startprijs 500 EUR

Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Bronzen beeld marianne Houtkamp
Startprijs 850 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G

Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek
Startprijs 750 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G

Zilveren melkpijpje ca. 1850
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam zilveren melkpijpje, 835/000, verlopend met enkele gaatjes en voorzien van een hangeroog. Enkele deukjes. ca 2,8 gr.

3x blikken speelgoed vooroorlogs
Startprijs 70 EUR

Drie x vooroorlogs blikken speelgoed, Lehmann Kletteraffe, klimmende jongen, kussend meisje en jongen met kliksysteem Germany B.R.G.M 11-17cm.

Kinderwagen
Resultaat: 35 EUR

Antieke poppenwagen omstreeks 1930 met celluloid pop.

Groot dubbel beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G

Bing blikken grammofoon en platen
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G

Lot blikken speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Groot lot oud blikken speelgoed 20e eeuw, 10-35cm. Cond:G

Wandelstok met zilver
Startprijs 80 EUR

Fijne ebbenhouten wandelstok met zilveren rond opengewerkt handvat, 800/000, vierkantig, met opgelegde bloemen en bladeren. Jugendstil. lengte 93 cm. In goede staat.

Bronzen vuilnisman (penhouder)
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G

Bronzen Russische soldaat op skies
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G

Hanger met amethist en witte topaas
Resultaat: 130 EUR

Hanger, 375/000, met witte topaas en amethist. Hanger voorzien van 4 peervormig gefacetteerde amethisten, 6x4 mm, versierd met een rand met 2 mm rond gefacetteerde witte topasen. Voorzien van groot ro...

Ring met robijn en bergkristal
Startprijs 130 EUR

Ring met robijn en bergkristal, 375/000. Rozetring met in het midden een robijn, ø 10 mm gefacetteerd, voorzien van een rand met gefacetteerde bergkristallen, ø 1,3 mm. Grootte ringkop 16mm ø 56 ca. 5...

Antiek ridderkasteel Duitsland
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.

3 Kinderspelen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Aquarel, Kikkert
Resultaat: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Resultaat: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Klein beeld Indonesisch
Startprijs 35 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G

Twee kinderbekers
Resultaat: 30 EUR

Twee kinderbekers, een verzilverde kinderbeker, MT: Hooijkaas, Schoonhoven en een kinderbeker met oor en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de 7 dwergen. Gero, ontwerp George Nilsen. 6x9x6,5cm en ...

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

Portret op paneel
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G

Schwarzwalder klokkenstel
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G

Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...

Terracotta buste
Startprijs 120 EUR

Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm

Samac beeld
Startprijs 120 EUR

Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G

Collier van Barnsteen
Startprijs 30 EUR

Collier van Barnsteen, verlopend collier met octogaanvormig geslepen barnstenen, 9-15 mm. Lengte 72 cm met double veeroog. ca 55 gr.

Oorknoppen en ketting met barsteen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren oorstekers en ketting met hanger, 835/000, met barnstenen, Oorknoppen met buton geslepen barnstenen, ø 11 mm. En een gourmetcollier met een barnsteen gevat in draadzilver als hanger, 30x28 m...

Friese staartklok
Resultaat: 130 EUR

Grote oude mahoniehouten Friese staartklok met bruidskrans en mechaniek, 2e helft 20e eeuw, warmink. bijbelse voorstellingen, Abrahams offer, mes Abraham beweegt, engel beweegt, schaapshoofd beweegt. ...

Vergulde pendule op console
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...

Notenhouten wandklok
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.

Comtoise
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.

Zilveren miniatuur schoorsteenveger
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur schoorsteenveger, 835/000, met hoed, ladder en poes. MT.:Niekerk, Schoonhoven. 2,2x2,2x3cm. ca 7 gr,

Glazen vaas, Rony Plesl
Startprijs 40 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G

Zilveren fantasie armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.

Zilveren fantasiebroche
Resultaat: 30 EUR

Zilveren fantasiebroche, 925/000, versierd met emaille en vergulde ogen. ca 14,6 gr ca 8x6cm.