Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G
Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Staphorster Kerkbijbel met zilveren dubbele sluiting, hoekstukken en hangogen. Grote bijbel met zwarte omslag, Leeuwarden 1933, versierd met zilveren elementen versierd met krullen, parelrand en palme...
Zilveren zakhorloge met snek in een met drijfwerk versierde kast. Wijzerplaat wat beschadigd. 18e eeuw. uurwerk gesigneerd met Charles Cabrier London. ø 55 mm.
Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G
C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...
Veerbroche met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een veer met diverse diamanten. Grootte 19x47 mm. ca. 7,9 gr. In goede staat
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Twee antieke keramieken borden met haan en kip decor, omstreeks 1910 gemerkt S 689, in goede staat 24,5cm. Cond:G
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Duits. Ovaal doosje voorzien van een guilloche motief met brede lijnen. De zijkant en onderzijde zijn glad. Deksel voorzien van scharnier en de binnenzijde van het d...
Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...
Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een kl...
Elegante witgouden ring, 416/000, met aquamarijn en witte stenen. Ring met in het midden een gefacetteerde aquamarijn, 7x7 mm, met aan weerskanten witte zirconia's. ø 54 ca. 2 gr. Nieuw
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en briljant. Fijne ring met dubbel uitlopende band met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, ca 0,80 crt, en 4 diamantjes, totaal ca 0,10 crt. ø 58, ca 3,...
Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Porseleinen hoorn des overvloeds geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met zwart basement. Hoorn des overvloeds vanZwiebelmuster, met geschulpte rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met parel...
Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G
Collier met agaatkralen met zilveren, 835/000, sluiting. Verlopend collier met ovale agaatkralen bevestigd aan een zilveren haaksluiting met bloem. Lengte 42 cm Grootte 10x13-16x21 mm.
Gouden collier, 585/000, met rozenkwarts. Collier met gedraaide gouden schakels met daartussen rozenkwarts kralen, ø 10 mm. ca 28 gr. Lengte 45 cm In goede staat.
Herenring 333/000 met zwarte heliotroop. Herenring met hoge strakke zetkast met een steen, 11x8 mm, en bewerking langs de randen. ø63 ca 8,5 gr In goede staat.
Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker en 14 zilveren servetbanden. Een kinderbeker met dubbele filetrand en diverse servetbanden, sommigen voorzien van gravures. Totaal ca. 370 gram zilver. Het g...
Lang collier van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Fijne bloedkoralen kralen bevestigd aan een gouden tonsluiting met bewerking. Lengte 134 cm. ca 15,1 gr.
Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Negentien delen Duits Rosenthal porseleinen serviesgoed, bloemendecor en goudrand, in Rococostijl, decor sanssouci, zes opdienschalen 13 cakeborden(minimale chip mogelijk) 15,5x48cm Cond:G
Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G
Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.
Zilveren miniatuur hoefsmid, 835/000. 12 gr. 4x2,5x3 cm. Importeursteken: D.Aubert, Den Haag
Zilveren miniatuur jager, 835/000, met geweer, hond en 2 hazen. ca 20 gr. 3x5x4cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Kavel met 13 munten van 1 Gulden Nederland waaronder; 2x1897, 1x1913, 4x1928, 2x 1929 en 4x 1931. Diverse kwaliteiten.
Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.
Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Zeldzaam zilveren melkpijpje, 835/000, verlopend met enkele gaatjes en voorzien van een hangeroog. Enkele deukjes. ca 2,8 gr.
Drie x vooroorlogs blikken speelgoed, Lehmann Kletteraffe, klimmende jongen, kussend meisje en jongen met kliksysteem Germany B.R.G.M 11-17cm.
Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G
Zeldzame Duitse antieke blikken kindergrammofoon met 4 speelplaten, Lemiphone omstreeks 1920, met mooie gave lithografische voorstellingen 17x21x18cm. Cond:G
Fijne ebbenhouten wandelstok met zilveren rond opengewerkt handvat, 800/000, vierkantig, met opgelegde bloemen en bladeren. Jugendstil. lengte 93 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G
Hanger, 375/000, met witte topaas en amethist. Hanger voorzien van 4 peervormig gefacetteerde amethisten, 6x4 mm, versierd met een rand met 2 mm rond gefacetteerde witte topasen. Voorzien van groot ro...
Ring met robijn en bergkristal, 375/000. Rozetring met in het midden een robijn, ø 10 mm gefacetteerd, voorzien van een rand met gefacetteerde bergkristallen, ø 1,3 mm. Grootte ringkop 16mm ø 56 ca. 5...
Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.
Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Twee kinderbekers, een verzilverde kinderbeker, MT: Hooijkaas, Schoonhoven en een kinderbeker met oor en gedreven afbeelding van sneeuwwitje en de 7 dwergen. Gero, ontwerp George Nilsen. 6x9x6,5cm en ...
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm
Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G
Collier van Barnsteen, verlopend collier met octogaanvormig geslepen barnstenen, 9-15 mm. Lengte 72 cm met double veeroog. ca 55 gr.
Zilveren oorstekers en ketting met hanger, 835/000, met barnstenen, Oorknoppen met buton geslepen barnstenen, ø 11 mm. En een gourmetcollier met een barnsteen gevat in draadzilver als hanger, 30x28 m...
Grote oude mahoniehouten Friese staartklok met bruidskrans en mechaniek, 2e helft 20e eeuw, warmink. bijbelse voorstellingen, Abrahams offer, mes Abraham beweegt, engel beweegt, schaapshoofd beweegt. ...
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.
Zilveren miniatuur schoorsteenveger, 835/000, met hoed, ladder en poes. MT.:Niekerk, Schoonhoven. 2,2x2,2x3cm. ca 7 gr,
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.
Zilveren fantasiebroche, 925/000, versierd met emaille en vergulde ogen. ca 14,6 gr ca 8x6cm.