Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing theepot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm

Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G

Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 150 EUR

Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø

3 Aardewerken borden
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Hollandse polychrome fayence bordjes omstreeks 1930, gemerkt Handwerk Altena Workum, geschulpte omranding en in goede staat. 19,6ø cm.

5 Makkumse borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.

Porseleinen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm

Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR

Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G

7 borden oude ambachten
Resultaat: 40 EUR

Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G

Petrus Regout set
Resultaat: 130 EUR

Vier delig antiek societe ceramique kommen set omstreeks 1890, decor potiche, 2 gaaf 2 met craquele 10-20øcm. Cond:R

2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.

2 Penselenpotten, Fam Verte
Resultaat: 115 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G

2 Porseleinen doosjes + schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G

Chinees gewicht
Startprijs 125 EUR

Zwaar Chinees porseleinen gewicht met tekens, 17e eeuws, in goede staat 7,5x6,3x6,3cm.

Wijnkannetje
Startprijs 140 EUR

Zeer vroege Chinees porseleinen wijnkan met blauw decor, 17e eeuw of ouder, 11,5x9,7øcm. Cond:G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein servies, 4 delen Chinees Imari(1 kopje goed, rest haarlijn) 9 delen capucijner, 3 kopjes goed, 5 schotels goed, 1 met randschade. 8-14cm. Cond:R/G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, met bloesemtakdecor, emaille beschilderingen, en vis op deksel. 8,3x18,3x10,8cm. Cond:G

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.

18e eeuwse Delftse vaas
Resultaat: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Drie Delftse vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....

2 Porseleinen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.

Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

4 Japansen vaasjes
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G

Porseleinen schaaltje+bord
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 17e eeuws bord, mooi gemerkt, scherf rand ingelijmd. 1x miniatuurvaasje omstreeks 1900, Hollands decor. 1x schaaltje met zilveren voet en bootje zilver, schaalt...

2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R

Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G

Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.

6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd
Startprijs 75 EUR

Zes oude Chinees porseleinen kopjes met tekens, craquele glazuur blauw-grijs, in goede staat. 5x8,3øcm.

2 Chinese kommen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M

Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G

Chinese vaas Cheng Lung
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G

Chinese vaas voor eetstokjes
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen eetstokjeshouder, republiek I, 1900, met tekst en signatuur, granaatappel en bloesemtak met vogel. 16x12,5øcm. Cond;G

Twee Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G

5x divers Kantonees porselein
Startprijs 80 EUR

Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...

2 Snuffbottles erotica gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstelling, 20e eeuw 10-11cm. Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde Chinese Yixing theepot, 1e helft 20e eeuw of ouder, met tekst en signatuur, landschap en abrikoos op deksel, mooie kwaliteit en in goede staat. 11,3x17,5x11,5øcm.

2 Grote Chin. porseleinen vazen
Startprijs 130 EUR

Twee grote gemerkte Chinees porseleinen vazen in waaiervorm met rondom floraal decor, 20e eeuw in goede staat.36x33x13cm.

Chinese gemberpot + vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek China, porseleinen drakenvaas 18e eeuws(bovenrand beschadigd) en 19e eeuwse grote Chinese gemberpot met figurendecor 17-21cm. Cond:R/G

Twee gemberpotten en cilindervaas
Startprijs 50 EUR

Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G

Groot Imari bord
Startprijs 30 EUR

Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G

2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

2 Japanse vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.

2x terracotta figuur
Startprijs 50 EUR

Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, meisjes en jongens met boek, onduidelijk gemerkt, 2 kleurig gepatineerd, bronskleur(bakfout/chip) 32-33cm. Cond:R/G

3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G

3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G

3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 75 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G

Deel van servies, en deel van kinderservies
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

2x chinees geurpotje
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen inktstel en geurverdrijver. omstreeks 1900, 9-12cm. Cond:G

3 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G

2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G

Prachtig lampetstel
Resultaat: 50 EUR

Prachtig antiek keramieken lampetstel 4 delig met floraal en landschapsdecor, vlinders en vogels. Omstreeks 1900 gemerkt R. Malaga

3 Porseleinen damesfiguren
Resultaat: 40 EUR

Drie oude porseleinen damesfiguren 20e eeuw, moeder met kind, meisje met lam, meisje met jurk 20-21cm Cond:G

Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G

6x Japanse theekop, compleet
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G

Koffie- en eetservies ca. 1910
Startprijs 150 EUR

Uitgebreid antiek Jugendstil eetservies met goud en bloemendecor, bestaande uit: theekan, suikerpot, 2 sauskom, vleesschaal, soepterrine, 2dekselschalen, opdienschaal, 12 soepborden, 12 eetborden, 5 k...

Lindner vaas
Startprijs 30 EUR

Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.

Meissen bord, opengewerkte rand
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G

4 Imari schoteltjes
Startprijs 40 EUR

Vier Chinese Imari porseleinen schotels met floraal decor, 18e-19e eeuw. 10-11cm. Cond:G

Karaf met ovale onderschaal B&G
Startprijs 60 EUR

Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

6 kop en schotels, Petrus regout
Resultaat: 65 EUR

Zes antieke kop en schotels Petrug Regout Maastricht omstreeks 1890, decor flora(chip en haarlijn) 6,5-13øcm. Cond:R/G

Schemerlamp Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G

Porseleinen Jugendstil vaas
Startprijs 40 EUR

Duitse Jugendstil stijl vaas, met florale en opengewerkte decors, unicorn studio 34cm. omstreeks 1990 Cond:G

Porseleinen kaststel
Resultaat: 35 EUR

Oud 5 delig Delftsblauw kaststel met landschappen en floraal decor, 20e eeuw 26-33cm. Cond:G

4 diverse borden
Startprijs 50 EUR

Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...

Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR

Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G

3x figuur 1x schotel
Startprijs 70 EUR

Vier delen oud deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.

2 Porseleinen vazen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G

Bavaria porselein servies
Resultaat: 50 EUR

Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G

Stel Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.

Kantonees theepotje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G

Stel vazen, Brussel ca. 1890
Startprijs 140 EUR

Stel grote 19e eeuwse Brusselse vazen met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor, blad beschadigd, en haarlijn 31x26x15cm. Cond:R

6 Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R

Drie fam. Roze borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees familie roze borden met emaille beschilderingen 22,5-23,5cm. Cond:R/G

Familie rose vaas
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R

2 Fam. Rose kommen
Startprijs 1.500 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen kommen, Quang Xu gemerkt, met goudrand, bloesem en vogeldecor, in goede staat.6,3x12,6øcm.

2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.

Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR

Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G

Chinees kaststel
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees porseleinen 3 delig kaststel omstreeks 1930 of later, met bloesemtakdecor, chip binnenrand deksel 28-34cm. Cond;G

Chinese theebus, blauw
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen theebus, zonder deksel, met floraal decor, 12,5x7x7cm.Cond:G

Chinees porseleinen bolvaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas omstreeks 1900 met rondom figuren in landschap 13,5x12,5ø Cond:G

Blauw Chinees trekpotje en gekleurde theepot
Startprijs 75 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein, Chinese trekpot 18e-19e eeuw, en Chinese theepot omstreeks 1900 met gouddecor. 14-24cm. Cond:G

2 Chinese snuffbottles erotica
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G

Chinese drakenpot, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse Chinese drakenpot, gemerkt, 19e eeuw in goede staat 8,5x15øcm

2 Delen China/Japan
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G

Antieke Chinese Guan Yin
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. 19e eeuws of ouder, beschadigingen vingers en kraag. 21,5cm.

Chinese kom + schaaltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...