Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Lange Perzische loper met florale decors. 458x114cm. Cond:G
Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G
Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G
Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G
Antieke Jugendstil glas in lood venster, omstreeks 1900, in goede staat 65x45cm. Cond;G
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Antieke bijbel met dubbele zilveren sluiting, 835/000. Antieke bijbel met zwart lederen kaft, voorzien van bewerkte zilveren hoekstukken en een dubbele rijkelijk versierde zilveren sluiting en goud op...
Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...
Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...
Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...
Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.
Antieke zilveren gedenklepel, Bolsward laat 18e eeuw. Mooie lepel met monogramgravure aan de achterzijde van de steel en gravure in de achterzijde van de bak. 20x4,5 cm. ca. 54 gr. In goede staat.
Zilveren collier, spang, bestaande uit 2 slangcolliers versierd met elementen met bleometjes. Breedte 10 mm, ca 113 gr. lengte 37 cm.
Djokja zilveren schaal, 800/000. Ronde schaal met gelobte rand voorzien van Djokja bewerking geplaatst op 3 bolpootjes. ø19x5cm. ca 173 gr. In goede staat
Longines horloge, verguld met bewerkte schakelband en langwerpige kast. Quarts model. Grootte kast 23x30 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.
Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm
Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Zilveren tafelstofblik 835/000 gemerkt met leeuwtje Jl: E 1914, 17x15,5cm gewicht: 145gr.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een choker met Zeeuwse knoppen, een ring, oorknoppen, een hanger, armband, broche en 2 munten
Zilveren houder met prikkers, 800/000. Houder in de vorm van een uitlopend bakje op voet, versierd met gehamerd motief en floraal decor. Voorzien van 10 prikkers bekroond met bladdecor met bloem. ø4x8...
Horloge met gouden band, 585/000. Langwerpig stalen horloge, Prisma, voorzien van gouden schakelband Mechanisch, werkend. ca. 14,6 gr. Totale Lengte 16,5 cm. Voorzien van veiligheid.
Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 835/000, Hollands. Lepeldoos geplaatst op 4 bolpootjes en een getorste beugel. het doosje is voorzien van een guilloché gegraveerd lijnpatroon en cirkelmotief, aan de zijkant voorz...
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...
Kavel zilveren bestek met roosjes, bestaande uit o.a. diverse lepels, een bonbontang, diverse vorkjes en prikkers, een opdienlepel en twee slacouvert met zwarte bak. ca 280 gr. Diverse gehaltes. In go...
11 Zilveren koffielepels, 835/000, Hollands. Koffielepels met 3 dubbele filetrand. MT.: Simon Woortman, Amsterdam. jl.: B: 1836. 13 cm. ca. 167 gr. In goede conditie
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige kop met daarin een diamant. ø 56 ca. 2,2 gr.
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Armband met grote zilveren knoop en sluiting, 925/000, met 3 rijen met koralen. Lengte 19 cm.
Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr
Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G