Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Westminster klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G

3 Gewichten klok
Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Neo Barok staande 3 gewichten klok. westminster, kwartierslag op gongstaven, mooie messing wijzerplaat, omstreeks 1920 in goede staat. 229cm.

Friese kortstaartklok
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Hollandse Friese kortstaartklok, gesigneerde plaat, M. Ceanen, A. Breda, omstreeks 1800, mooie originele beschilderde wijzerplaat. 125cm. Cond:G

Antiek ridderkasteel Duitsland
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.

Wortelnoten ingelegde kist
Resultaat: 45 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

Halssieraad, Afrika
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Antieke ivoren schrijfset
Resultaat: 70 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

4 messing wandkandelaren
Resultaat: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Tabakspot + sigarenknipper
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgestoken tabakspot, omstreeks 1900 met voorstelling van ploegende boer met paardenspan, Hollands wapen met leeuw en tekst Grescunt Concordia Res Parvae je Maintendrai 22x14øcm. in goede st...

3x Hoedendoos met hoed
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke hoedendozen met hoeden 20-34cm. Cond:R/G

4 deel divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Naaimachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 50 EUR

Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Biljartklok, ballen en telraam
Resultaat: 100 EUR

Oude Meja biljartklok 60er jaren, en een telraam met 3 ballen, omstreeks 1900, in goede staat, 30x25cm.

Buiten lamp
Resultaat: 90 EUR

Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G

Hollands scheepskistje
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G

Haardstel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

4 Fotoalbums, bijbel en dagboek
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G

3 Boeken, oude kastelen
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat

2 Ovale Jugendstil schalen
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G

Jugendstil paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

Twee beelden
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing beelden, voorstellende Adolf Hitler, 20e eeuw, voet licht bedeukt. 16-28cm. Cond:G

Neo Renaissance kroonluchter
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Resultaat: 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

Twee antieke landkaarten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier

Ongesigneerd portret
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Ton Ancone
Resultaat: 50 EUR

Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, naar van Gestel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G

P. van den Braken, zeegezicht
Resultaat: 450 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij en ets, Wiersma
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G

Handgesigneerde ets Anton Pieck
Resultaat: 90 EUR

Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G

Schilderij, zittende man
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G

Schilderij 17e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

Gerard Krol
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR

Wolfgang Willrich, 1897-1948 Duitse school, Portret Adolf Hitler, sepia op papier, 46x30,5cm. Cond:G

Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR

Wolfgang Willrich 1943, 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, gemengde techniek op papier. 29,5x43,5cm. Cond:G

Schilderij, Constant Artz
Resultaat: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G

Ring met grote blauw topaas
Resultaat: 130 EUR

Ring, 375/000, met grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 12x14 mm, ø 56. ca 4,4 gr. Nieuw

Oorknoppen met parel en robijn
Resultaat: 25 EUR

Goud op zilveren oorknoppen, 925/000, met parel en robijn. Bloemvormige oorknoppen met cremekleurige parels, ø 6,5 mm, met rond gefacetteerde robijnen en kleine diamantjes. 13x12,5mm. ca. 2,9 gr.

Raymond Weijl dameshorloge
Resultaat: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

Twee tanzanietstenen
Resultaat: 85 EUR

Twee tanzanietstenen, peervormig gefacetteerd, 6x8 en 5x7 mm, met een goede kleur en zuiverheid.

Barnsteen armband en ring
Resultaat: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Zilveren ketting en hanger met barnsteen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met barnsteen, 30x26 mm incl. oog. Lengte 45 cm ca. 10,9 gr.

Divers antiek verzilverd bestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...

Kristallen schaal met 10 onderzetters
Resultaat: 35 EUR

Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...

Aquamarijn 3,42 crt
Resultaat: 30 EUR

Aquamarijn, rond gefacetteerd, ø 10,3 mm ca. 3,42 crt

Zilveren twee-delig roomstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.

3 delig bestek
Resultaat: 55 EUR

Drie delig zilveren bestek, 925/000 met schildpad-achtig lemmet en bak. Bestek bestaande uit een opscheplepeltje en botermesjes bevestigd aan zilveren heften met een obilisk-vormig heft. Lengte 17 cm....

Zilveren lepel, theezeef en bakje
Resultaat: 50 EUR

Lot Hollands zilver, 835/000 bestaande uit een theezeef met lekbakje en een lepel. Theezeef versierd met een man met een juk en twee Hollandse voorstellingen, met lekbakje op voet, M.T.: Zilverfabriek...

Groot lot divers verzilverd en bestek
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G

Gouden hanger met bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Gouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger in de vorm van een kruis met bloedkoraal. 6x3cm. ca 3,0 gr.

2 Ivoren armbanden
Resultaat: 50 EUR

Twee ivoren armbanden gemaakt uit uitgenseden schakels. Eén armband bestaande uit schakels gemaakt met dubbele roosjes, breedte 25 mm. En een armband met schakels van rossjes, verlopend in grootte, me...

7 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 120 EUR

Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...

Lot tasbeugels en portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Lot met 3 tasbeugels en een portemonnee met een alpaca beugel en schild.

Lot glazen met zilveren voet
Resultaat: 35 EUR

Lot van 8 glazen met zilveren voet, hoofdzakelijk 925/000, in goede staat 7-18cm.

Klokje en flacon met stop
Resultaat: 65 EUR

Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 164 gr. In goede staat.

Friese roomkom, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.

2 Verzilverde dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Twee verzilverde dekseldozen, een lepeldoosje op pootjes versierd met Biedermeiergravures, 12,5x8x3,5cm, en een grote dekseldoos met geribbelde zijkanten, getrembleerde bewerking aan de bovenzijde. V...

Lot zilver en verzilverd
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.

Zilveren antiek mes
Resultaat: 140 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

Lot gouden oorschroeven
Resultaat: 130 EUR

Lot bestaande uit diverse gouden oorschroeven, 585/000. Oorschroeven met een bloemetje bezet met een granaat, een paar oorclips met een peervormige granaathanger, 2 losse schroeven en 2 hangers van go...

Gouden ketting met wereldbol
Resultaat: 60 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger uit edelstenen. Een fijn singapore collier met een wereldbolhanger gemaakt uit stukken edelsteen met goudinleg, ø 16 mm. Lengte 44 cm. Totaal ca. 4,8 gr. In goede st...

Gouden oorknoppen en ring met granaat
Resultaat: 130 EUR

Gouden oorknoppen en ring, 585/000, met granaat. Grote oorknoppen met vierkant gecontourde zetkast, 16x16 mm, met daarin een rond gefacetteerde granaat. En een ring met ovaal geschulpte zetkast met da...

Zilveren roomkom
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.

Zilveren koningscollier
Resultaat: 50 EUR

Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat

Antieke zilveren opdienlepel
Resultaat: 160 EUR

Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...

Grote gouden ring met carneool
Resultaat: 160 EUR

Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...

2 Zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren zakhorloges met witte emaille wijzerplaat. ø 48 mm. Een horloge met roze accenten, Merk Zentra.

Gouden horloge met band
Resultaat: 265 EUR

Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 150 EUR

Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat

2 Colliers, zilver
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren colliers, een zilveren spang, Zweeds, 925/000, met hamerslag bewerking, breedte 7-19 mm Firma Alton 1973, en een gourmet collier met een hanger, 925/000, 5x4cm. Totaal ca 78 gr.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Twee zilveren kandelaars, 835/000 en 925/000, Hollands. Zuilvormige kandelaar met lijnbewerking en dubbele filetranden. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. Hoog 14-17 cm. Als nieuw.

3-Rij collier bloedkoraal
Resultaat: 255 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...

Zilveren armband barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Zilveren armband met barnsteen, 925/000. Brede slavenband, 13-20 mm, met in het midden een grote ovale barnsteen, 28-38 mm. ca 43 gr. ø 56x57 mm. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 175 EUR

Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.

5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm

Stadt Meissen servies
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...

KPM schaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26

Bisquit porseleinen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

Kang Xy vaas 1900
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G

3 Familie roze borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

Meissen kan
Startprijs 35 EUR

Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G

Aardewerken vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G

Japanse vaas, houten voet
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G

Satsuma servies
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

3 Majolica bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G