Zeldzaam Engels lampetstel 5 delig, keramiek met marmereffecten en goudrand. Cauldon England 12-39cm. Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein 18e-19e eeuws, beschadigd. 16-23cm. Cond;M
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Zeven 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en negen schotels met kustplaats decor, 5 schotels goed, 4 met haarscheur, 4 kopjes goed, 1 met haarscheur, 6-12cm Cond:R/G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Twee oude steengoed karaffen met hengsel en stadswapen, Stadtlohn, omstreeks 1930 Cond:G
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees familie roze borden met emaille beschilderingen 22,5-23,5cm. Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Wedgwood keramieken schemerlamp met rankendecor, 2e helft 20e eeuw, 50x28øcm. Cond:G
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal, omstreeks 1920, Zwiebelmuster, in goede staat 25,5ø Cond:G
Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Lot 18e eeuws Chinees porselein servies, 4 delen Chinees Imari(1 kopje goed, rest haarlijn) 9 delen capucijner, 3 kopjes goed, 5 schotels goed, 1 met randschade. 8-14cm. Cond:R/G
Vier delig antiek societe ceramique kommen set omstreeks 1890, decor potiche, 2 gaaf 2 met craquele 10-20øcm. Cond:R
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Drie oude Hollandse polychrome fayence bordjes omstreeks 1930, gemerkt Handwerk Altena Workum, geschulpte omranding en in goede staat. 19,6ø cm.
Zes x oud Chinees porselein, theepot, schenkkan, 2 schalen, schaaltje fam Rose, terracotta geglazuurde Chinese figuur(visei man met fluit en insekt. 18e-19e eeuws Cond:R/G 8-20cm.
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R
Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Hollands plateel herdenkingsbord, Zuid Holland Gouda. KNSM. 1856-1956 in goede staat 25,5øcm. Cond:G
Zeven x Hollands aardewerk 20e eeuw, 5 delig kaststel en 2 apothekers potten 18-33cm. Cond:R/G
Antieke Hollandse Gouda glansplatelen vaas met floraal decor, 806 Gouda O/R Holland, in goede staat 19cm.
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G
Twee zeldzame antieke japans porseleinen schotels, omstreeks 1800 met diverse figuren en gouddecor, in goede staat 13,9ø Cond:G
Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...
Lot Hollands aardewerk 11x Deflts, 1e helft 20e eeuw, o.a. porseleyne fles, 6 herdenkingsborden, 3 tegels(18e eeuw) suikerpot en schenkkan 13-26cm. Cond:G
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met geschulpte omranding, bloemenvaasdecor. 31,3øcm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, geribt met floraal decor, 23cm. Cond:G
Weens porseleinen figuur, vader met kind en boeken(paar bloemblaadjes eraf) verder in zeer goede staat 14cm. 20e eeuw.
Grote Duitse porseleinen groep gemerkt A.R met kroon, omstreeks 1930, chip. 24x22x17cm. Cond:G
Antieke Duitse Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900 vrouw voert kippen. 15cm. Cond:G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Vijf oude Duitse Meissen porseleinen dessertborden, decor Streublümchen, omstreeks 1960, twee borden randschade ø15,5 Cond:R/G
Drie deel Meissen porselein, kop en schotel omstreeks 1900 Knauff, 2 schaaltjes met floraal decor en goudrand, midden 20e eeuw Cond:G 10-15cm.
Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bordjes, ziebelmuster, omstreeks 1930(teichert) in goede staat 18øcm.
Vier antieke meissen porseleinen borden met floraal decor, omstreeks 1800 Cond:G 24.2øcm.
Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G
Twee grote antieke keramieken Jugendstil vazen met zweepslag, floraal en gouddecor(merkteken deels weg) Engels omstreeks 1900, nr. 4013. 33cm. Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Duitse Meissen porseleinen theebus met zwiebelmusterdecor, 20e eeuw, minimale chip. 12cm. Cond;R
Drie delen Meissen porselein, met wijnrankendecor, koffiekan, suikerpot,schotel 20e eeuw. 12-25cm.
Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met baai decor en geschulpte randen, 6 schotels en 3 kopjes(deels glazuurschade, mogelijk chips) 5-10cm. Cond:R/G
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw floraal decor, gemerkt, chip rand. 24,3ø Cond:G
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G
Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.
Antiek waaierkristallen zuurstel, 3 delig, omstreeks 1880. 22cm. Cond:G
Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Kristallen coupe met zilveren voet. Wit kristallen coupe met geschulpte rand en versierd met gouden lijnen en versieringen geplaatst op een zilveren voet. De voet heeft een geschulpte rand en is versi...
Stel glazen Jugendstil vazen, groen glas met takkendecor, goud en bladeren, W.S Zuid duitsland, Bohemen, omstreeks 1900, 25,5x8,5øcm.
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G