Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beurs, zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...

Chinees figuur, aardewerk
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G

T.L. Grote
Resultaat: 100 EUR

T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

3 Zilveren herenringen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw

Plated ketel op comfoor
Resultaat: 50 EUR

Plated koffiekan op comfort met floraal decor. 34 cm Cond.: G

2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 60 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.

Antieke ivoren schrijfset
Resultaat: 70 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

Kristallen koekschaal met zilver
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallenkoekschaal met geschulpte rand, ruit- waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van zilverenn hengsel, 835/000, met parelrand. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca 1870 ø 25x20 cm

Onduidelijk, modern
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR

Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.

5 Sabels
Resultaat: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

B. Magebreg
Startprijs 60 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G

Gouden oorhangers
Startprijs 100 EUR

Oorschroeven GG 585/000 met granaat. Oorschroeven met knoppen in grote bloemvorm, ø 17 mm, met daarin een granaat. ca. 6,0 gr.

Groot lot divers verzilverd en bestek
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G

Bronzen beeld slede tocht
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

Ongesigneerd, kubistisch
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Zilveren suikerbak
Startprijs 360 EUR

Antiek zilveren suikerbak, 835/000. Vierkante suikerbak met afgeronde hoeken geplaatst op 4 rijkelijk versierde krulpoten. Suikerbak met opgelegde rand met krullen en accantusbladeren geplaatst op een...

2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startprijs 550 EUR

Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G

Zilveren miniatuur lantaarnlichter
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.

Schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.

Bronzen beeld, olifant
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Duits.Lage vierkante kandelaar met geribbelde rand. MT.: Wilkens 78971. Grootte 10x10x5cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Garda st. Virgilia, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Gouden bandring breed met briljant
Startprijs 150 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

R. Mario, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

Terracotta beeld
Startprijs 220 EUR

Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

2
Resultaat: 165 EUR

Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...

Bronzen dame
Resultaat: 80 EUR

Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G

Zilveren twee-delig roomstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren pillendoosje, 835/000, Hollands. Doosje met gecontourneerde rand voorzien van een Biedermeier versierde rand met daarbinnen een gegraveerde afbeelding van een stadsgezicht. Aan de achterzijde...

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Beeld, engel met man
Resultaat: 150 EUR

Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G

Kavel met zilveren munten
Resultaat: 285 EUR

Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.

Tekening Köhler Düsseldorf
Resultaat: 40 EUR

Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G

Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 120 EUR

Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...

Hanger met smaragd en robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...

Drie delen speelgoed
Startprijs 150 EUR

Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G

Etalagepop
Startprijs 125 EUR

Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G

Gouden Omega dameshorloge
Resultaat: 920 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...

Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53

Glazen buste
Resultaat: 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G

3x Japans mechanisch speelgoed
Startprijs 80 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...