Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G
Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...
Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G
Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.
Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G
Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris
Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat 120cm.
Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm
Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.
Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G
Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G
Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G
Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G
Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G
Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.
Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Grote antieke Duitse houten Rittmeester legerkist WO. I in goede staat, 54x103x57cm.
Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G
Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G
Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.
Negen diverse Afrikaanse figuren/amuletten, 20e eeuw van o.a been, terracotta en hoorn 5-20cm. Cond:G
Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm
Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G
Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G
Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G
Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G
Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.
Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G
Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G
Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.
Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G
Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.
Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.
Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G
Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G
Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G
Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.
Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G