Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse spaarpotten
Startprijs 100 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

2 Benen netsukes
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Houten inro met hond netsuke
Startprijs 190 EUR

Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

2 Muziekinstrumenten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Microscoop
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Trommel groot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Viool in kist
Resultaat: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Telescoop met statief
Resultaat: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Rekenmachine, Facit
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

Duits handwerk Japan 1931
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele diverse uniformen 20e eeuw, maat medium Cond:G

Pamflet WO I
Resultaat: 125 EUR

Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris

Oude lederen motorjas
Resultaat: 60 EUR

Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

Bontmantel, vos
Startprijs 100 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat 120cm.

Bontjas, nerts
Startprijs 80 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furis 77cm. Cond;G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

Aluminium brievenbus, groen
Resultaat: 100 EUR

Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.

2 Koffers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

Antieke reiskoffer
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.

Vijzel met stamper, begin 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G

2 Empire bokalen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

Diverse knipmutsen
Resultaat: 80 EUR

Vijftien antieke knipmutsen in doos 15x33x26cm in goede staat

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

3x kompas
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

4 Grote kandelaars
Startprijs 160 EUR

Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G

Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Reiskoffer en dokterskoffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G

Twee schilderijtjes Pedra Dura
Startprijs 280 EUR

Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 60 EUR

Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G

Twee Chinese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

Cloisonne lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

12 Deurkloppers
Resultaat: 50 EUR

Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G

2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Rittmeister kist
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse houten Rittmeester legerkist WO. I in goede staat, 54x103x57cm.

Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Naaimachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

9 diverse beelden
Resultaat: 100 EUR

Negen diverse Afrikaanse figuren/amuletten, 20e eeuw van o.a been, terracotta en hoorn 5-20cm. Cond:G

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Stel goudkleurige wandapliques
Startprijs 140 EUR

Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G

Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G

Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR

Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G

2 Foo honden China
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

4 deel divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Stel wandapliques
Startprijs 60 EUR

Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G

Platte showvitrine met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G

Goudweegschaal in etui
Resultaat: 35 EUR

Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 100 EUR

Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Lederen koffer
Resultaat: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

2 Handgranaatkisten Duitsland
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G

Corpus Christie 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

Hanglamp Art Deco
Startprijs 80 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Oude boot, Fragata Espanola
Resultaat: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

Huisaltaar ca. 1880
Resultaat: 55 EUR

Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.

Grote messing doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G

27 Kruiken
Resultaat: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

2x Machstrikers
Startprijs 80 EUR

Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G

Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Lot blikken Droste
Resultaat: 30 EUR

Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G

5 Delen koperwerk
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

Twee Lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Lot gereedschap
Startprijs 90 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Slot
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits Empire huisdeurslot, 1e helft 19e eeuw, 19x13,5x2,4cm. Cond:G

Hamer
Startprijs 180 EUR

Antieke Bijlhamer, omstreeks 1800 met monogram A.T.

Scheepskijker
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.

Notenkraker
Startprijs 60 EUR

Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

2x scheerset
Startprijs 90 EUR

Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G