Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Zilveren hanger met 2 dolfijnen en een blauwe steen. Grootte 40x25 mm. Totaal ca 5,7 gr.
Hanger zilver 925/000 gerodineert, bezet met zwarte zirconia, Grootte 24x64 mm., ca.6.1 gr. Nieuw
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Zilveren filigrainhanger met koraal, 835/000. Grote hanger met filigrainbewerking en een koraal in het midden. Grootte 55x50 mm. ca. 13,2 gr.
Drie silver-overlay kinderschoentjes.12x5x7cm. In goede staat
Vergulde sierkurk en miniatuur, vergulde sierkurk ajourgezaagd met de letters ULM en een vliegende vogel, gemerkt handarbeit, 9,5 cm. En een miniatuur, onedel, van een visser met pijp en een grote vis...
Twee servetringen, een zware zilveren servetring met hamerslag, kabelranden en gravure E.J. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven en een floraal gedreven opengewerkte vingerdoekring met wapenschild. ø5,5x3,5 en...
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Kavel met 8 bankbiljetten: 1x 1 Gulden Nederland 1949, 1x 50 Gulden 1946 Javasche bank, 1x 10 Francs en 5x Russische biljetten ( 10, 25, 50,100, 200). Diverse kwaliteiten.
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zes oude porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw (arm weg) verder in goede staat 15-22cm.
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rozenkwarts. Oorknoppen met een driehoekige plaat met daaraan een rozenkwartskraal, ø 12 mm. Lengte 25 mm. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Tag Heuer dameshorloge. Stalen kast, bollopend met kunststofband, gebroken. Grootte kast 30x40 mm. Quarts
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van onyxkralen, verlopend ø 9-19mm, lengte 72 cm, ca 193 gr. zonder sluiting.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twee zilveren horloges, een zakhorloge, ø 47 mm met onedele ketting, mist glas, en een dameshorloge met zilveren kast en lederen band, wijzerplaat wat beschadigd.
Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.