Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband met 8-schakels
Startprijs 30 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.

2 Kralensnoeren
Startprijs 30 EUR

Twee snoeren met o.a. houten en carneoolkralen. Een collier met carneoolkralen gefacetteerd, 12-17 mm, lengte 46 cm en een collier met blanke en zwarte houten kralen met double bolletjes, lengte 42 cm...

Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met zilveren hengsel, 835/000, Hollands. Kristallen schaal met omgekrulde rand voorzien van punten versierd van 2 randen met cirkels geslepen. De schaal is voorzien van een zil...

Hanger en collier met ivoor
Startprijs 30 EUR

Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.

Divers verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier verzilverde en messing 20e eeuw, broodmand, suikerpot, tablet, messing mand 12-45cm.

Spoorweg horloge
Startprijs 30 EUR

Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.

Zilveren choker
Startprijs 30 EUR

Zilveren choker, 835/000, met groene stenen en markesiet. Fijn zilveren collier met in het midden vier schakels met markesiet en daartussen drie zettingen met ovaal gefacetteerde groene stenen. Voorzi...

Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR

Collier van bloedkoralentakjes met gouden sluiting, 585/000. 5-15 mm breedte. Lengte 40 cm. ca. 17,7 gr.

Design ring Novitum
Startprijs 30 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Collier van Barnsteen
Startprijs 30 EUR

Collier van Barnsteen, verlopend collier met octogaanvormig geslepen barnstenen, 9-15 mm. Lengte 72 cm met double veeroog. ca 55 gr.

Kristallen coupe met zilver
Startprijs 30 EUR

Kristallen coupe, geslepen met zilveren voet, 835/000, met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten ca 1870 ø 10x8 cm. In goede staat.

Parelcollier grijs
Startprijs 30 EUR

Parelcollier van mosselkernparels, ø 10 mm, met een zilverkleur voorzien van zilveren sluiting, Lengte 43 cm Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 30 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Oorhangers met smaragd en parels
Startprijs 30 EUR

Oorhangers, zilver verguld, 925/000, met smaragd en parel. Oorhanger met bloemvormige hanger bezet met een peervormige cabouchon geslepen smaragden, 7x6mm, 2 kleine diamantjes en een ovaal klein zoetw...

Amethist ca 11,5 crt
Startprijs 30 EUR

Amethist ca 11,5 crt, 16x14 mm, met kussenslijpsel

Camee
Startprijs 30 EUR

Camee, 50x37 mm met vrouwenafbeelding

Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR

Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR

Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...

Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR

O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G

Duitse tekening
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G

Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Margriet Oomen
Startprijs 30 EUR

Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G

7 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

Messing schemerlamp met marmer
Startprijs 30 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Schemerlamp met Art Deco kapje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 30 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

Engelse weegschaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Samovaar
Startprijs 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Twee speculaasplanken
Startprijs 30 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Corpus Christie
Startprijs 30 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

5 deel divers
Startprijs 30 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Lot antieke knikkers
Startprijs 30 EUR

Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G

Kinder wascommode+ bedje
Startprijs 30 EUR

Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G

3 Kinderspelen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

Antiek klokje
Startprijs 30 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

Eiken tafelpendule
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed, zwart-rood-creme, in goede staat. 84x130cm.

Beeld knielende dame
Startprijs 30 EUR

Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G

11 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G

Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Makkumse tegels
Startprijs 30 EUR

Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G

2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR

Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G

Groot Imari bord
Startprijs 30 EUR

Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G

2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR

Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G

Lindner vaas
Startprijs 30 EUR

Duitse Lindner porseleinen dekselvaas met floraal en gouddecor, omstreeks 1960, in goede staat 24cm.

Vaas + 2 imari borden
Startprijs 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

Delfts blauwe schaal + diversen
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

3 Tegeltableaus
Startprijs 30 EUR

Drie oude tegeltableaus 20e eeuw, 3-pas met pauwendecor, 4-pas met riviergezicht monogram, 1-pas met vogeldecor 28-40cm. Cond:G

Antiek Japans theeservies
Startprijs 30 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

Divers Duits servies
Startprijs 30 EUR

Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G

Zilveren collier met hanger met rozenkwarts
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...

Set broche en oorclips
Startprijs 35 EUR

Amerikaanse mode sieraden: bestaande uit een set van geelmetaal met een broche een oorclips met gele stenen en filigrainbewerking. Grootte 75x50 mm en 45x18 mm

Zilveren miniatuur troffel
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur troffel op een schraagje, 800/000. Italië, Arezzo. ca 10 gr. 7x2,5x2,5cm.

Zilveren briefopener
Startprijs 35 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, Noors. Zilveren briefopener met als handgreep een uitgewerkt figuratief paard. MT.: Firm David Anderson, Oslo. ca 33 gr. Lengte 22 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur man aan schandpaal
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur man aan schandpaal, 925/000, middeleeuws met een toeschouwer. ca 32 gr 6x3x3,5 cm. In goede staat

2 Broches met haarwerk
Startprijs 35 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, met florale opengewerkte haaksteel. MT.: Gebr. Huisman, Schoonhoven jl.: M: 1947. ca 23 gr 16 cm.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr 13 cm...

3 Zilveren ringen
Startprijs 35 EUR

Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.

Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

Webert
Startprijs 35 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

5 etsen Hamburg
Startprijs 35 EUR

Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G

Perzisch schilderij
Startprijs 35 EUR

Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouache op zijde 55x43cm. Cond:G

2x Peter van den Akker
Startprijs 35 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

British sporting prints
Startprijs 35 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.

Twee wandklokken
Startprijs 35 EUR

Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G

Notenhouten tafelklok
Startprijs 35 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 35 EUR

Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G