Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tafelklok
Startprijs 35 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Pianokruk
Startprijs 35 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Klein beeld Indonesisch
Startprijs 35 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G

Jugendstil opaline kaststel
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

Porseleinen beeld+bordje
Startprijs 35 EUR

Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink

2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G

4 Klepkannen
Startprijs 35 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G

5 aardewerken borden
Startprijs 35 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G

3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G

3 Duits porseleinen houders
Startprijs 35 EUR

Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G

Limoges barok dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G

Meissen kan
Startprijs 35 EUR

Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G

Dresden porseleinen lamp
Startprijs 35 EUR

Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.

Broche en collier met kristal
Startprijs 40 EUR

Broche en collier met kristal. Collier van kristallen geslepen kraaltjes met een hanger met een blaadje goud. En een vergulde broche van Swarovski met kristallen lelie's. Lengte 45 cm en 5 cm. Beiden ...

Zilveren tafelstofblik en bakje
Startprijs 40 EUR

Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...

Zilveren broche met goud
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw

Drie dasschuiven
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren dasschuiven, één met metalen schuif. Eén model met een cruiseschip met gouden bewerking, één zilveren met een viool en een schuif met een panterkop. Nieuw

4 Paar oorstekers met kleurstenen
Startprijs 40 EUR

Vier paar oorstekers, goud op zilver, met witte, groene en rode stenen. Grootte ø9 en ø 16 mm, 10x10 en 30 mm

Lot sieraden met muntjes
Startprijs 40 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Etui met zilveren vleesvorken
Startprijs 40 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde standen en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origi...

Set double sieraden
Startprijs 40 EUR

Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.

Zilveren lepel en vork
Startprijs 40 EUR

Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...

Lot met 2 zilveren hangers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, een klaver bezet met een groene steen, grootte 22x35 mm, en een hanger in de vorm van een hart met zwarte en witte stenen, grootte 24x24 mm. Totaal ca 12,5 gr.

4 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw

Zilveren ring, oorhangers en hanger
Startprijs 40 EUR

Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...

Zilveren dekseldoosje met figuren
Startprijs 40 EUR

Zilveren dekseldoosje, 800/000, met figuren. Ovaal doosje met scharnierend deksel, voorzien van geciseleerde voorstelling van kinderen met dieren. de rand van het doosje is voorzien van een florale be...

Zilveren couvert
Startprijs 40 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Serveercouvert + slijpmes met been
Startprijs 40 EUR

Zilveren serveercouvert en slijpmes met benen heft. Voorsnijcouvert bestaande uit een vork en mes met zilveren heften voorzien van Guillache bewerking en medaillon aan de onderzijde, Duits, en een sli...

Lepelrek met zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Lepelrek versierd met 7 zilveren lepels gemaakt uit 6 guldens en 1 rijksdaalder, allen zilver met getorste steel bekroond met het Nederlandse wapen, eveneens uit een zilveren munt gezaagd. Totaal ca. ...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000. Strak tasbeugeltje met gecontourneerde rand voozien van knopjes met blauwe stenen en een zilveren gevlochten tasje. ca. 43 gr. Grootte 6,5x6,5cm. In goede staat

Zilveren viscouvert, 2-delig
Startprijs 40 EUR

Twee delig zilveren viscouvert, 835/000, met getorste steel en een parelrand. ca 65 gr. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: B: 1886. Lengte 16,5-20 cm. In goede staat.

Slavenband en broche
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.

Zilveren schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...

Ring met smaragd
Startprijs 40 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met smaragd. Riviére ring met 2 carree geslepen smaragden, 4x4mm, en 3 ovaal gefacetteerde smaragden, 6x4mm. ø 56 ca. 2,3 gr.

Hanger met smaragd en robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...

Collier van carneolen met zilveren slot
Startprijs 40 EUR

Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm

Zilveren fantasie armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.

Kristallen vaas met zilver
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen vaas met floraal slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren bovenrand. ø 11x18cm MT.: Lawrence Emanuel Birmingham jl.: A:1925 In goede staat

Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR

Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G

Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Francois Viccon
Startprijs 40 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR

K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G

Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G

C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR

C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G

B. Kaiser
Startprijs 40 EUR

B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR

Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 40 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 40 EUR

T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij Karl Müller
Startprijs 40 EUR

Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.

Stilleven J. Corens
Startprijs 40 EUR

J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G

Reclamebord
Startprijs 40 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR

Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G

Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Tegel edelhert
Startprijs 40 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Wijnflessenrek
Startprijs 40 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Set van 4 bellen
Startprijs 40 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G