Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Drie antieke Chinese porseleinen borden omstreeks 1900 met spelende chinese kinderen, 22,8ø Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen keuken voorraad wandpotten met houten deksels, gemerkt 20e eeuw, mehl, zucker, kaffee 17x15x12cm. Cond:G
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Broche en collier met kristal. Collier van kristallen geslepen kraaltjes met een hanger met een blaadje goud. En een vergulde broche van Swarovski met kristallen lelie's. Lengte 45 cm en 5 cm. Beiden ...
Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...
Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw
Drie zilveren dasschuiven, één met metalen schuif. Eén model met een cruiseschip met gouden bewerking, één zilveren met een viool en een schuif met een panterkop. Nieuw
Vier paar oorstekers, goud op zilver, met witte, groene en rode stenen. Grootte ø9 en ø 16 mm, 10x10 en 30 mm
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde standen en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origi...
Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.
Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...
Twee zilveren hangers, 925/000, een klaver bezet met een groene steen, grootte 22x35 mm, en een hanger in de vorm van een hart met zwarte en witte stenen, grootte 24x24 mm. Totaal ca 12,5 gr.
Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Zilveren dekseldoosje, 800/000, met figuren. Ovaal doosje met scharnierend deksel, voorzien van geciseleerde voorstelling van kinderen met dieren. de rand van het doosje is voorzien van een florale be...
Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm
Zilveren serveercouvert en slijpmes met benen heft. Voorsnijcouvert bestaande uit een vork en mes met zilveren heften voorzien van Guillache bewerking en medaillon aan de onderzijde, Duits, en een sli...
Lepelrek versierd met 7 zilveren lepels gemaakt uit 6 guldens en 1 rijksdaalder, allen zilver met getorste steel bekroond met het Nederlandse wapen, eveneens uit een zilveren munt gezaagd. Totaal ca. ...
Zilveren tasbeugel, 800/000. Strak tasbeugeltje met gecontourneerde rand voozien van knopjes met blauwe stenen en een zilveren gevlochten tasje. ca. 43 gr. Grootte 6,5x6,5cm. In goede staat
Twee delig zilveren viscouvert, 835/000, met getorste steel en een parelrand. ca 65 gr. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: B: 1886. Lengte 16,5-20 cm. In goede staat.
Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Goud op zilveren ring, 925/000, met smaragd. Riviére ring met 2 carree geslepen smaragden, 4x4mm, en 3 ovaal gefacetteerde smaragden, 6x4mm. ø 56 ca. 2,3 gr.
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm
Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.
Geslepen kristallen vaas met floraal slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren bovenrand. ø 11x18cm MT.: Lawrence Emanuel Birmingham jl.: A:1925 In goede staat
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G
B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G
Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G
Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G
Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G