Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Zeer kleine antieke Franse reiswekker omstreeks 1900 in lederen foudraal, Beschadigd, wijzer af, functies niet getest. 7,5x5x4,3cm.
Kleine 19e eeuwse Duitse Jockele Schwarzwald porseleinen wandklok met slinger en gewicht. in goede staat 12,5x8x6,5cm. Cond:G
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Grote antieke Duitse Lenzkirch klok met albast en verguld metaal, origineel stil uurwerk met korte slinger. Lenzkirch AUG.999419, in zeer goede originele staat. 48cm.
Negentiende eeuwse Franse bronzen klok in belvorm omstreeks 1880 stil uurwerk met bovenliggende balans (historisme) 25cm. Cond:G
Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse stationscomtoise met slagwerk op bel met figuur en bijl(later), ankergang, harpslinger, gave wijzerplaat 50x30x17cm. Cond:G
Antieke franse comtoise omstreeks 1800, met spillegang, slagwerk op grote bel, gave emaille wijzerplaat en vouwslinger. 43x27x15cm.
Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise, 19e eeuws met ankergang en harpslinger in goede staat. 43x27x18cm.
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Grote oude mahoniehouten Friese staartklok met bruidskrans en mechaniek, 2e helft 20e eeuw, warmink. bijbelse voorstellingen, Abrahams offer, mes Abraham beweegt, engel beweegt, schaapshoofd beweegt. ...
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen pendule op vergulde houten console omstreeks 1850, Franse boer met paard en accessoires, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger(emaille wijzerplaat met ...
Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Frans marmeren klok met 1 bokaal(beschadigd) marmer met brons, hoek uit basis marmer. Omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslag 54x36x13cm. Cond:R
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Zakhorloge 2 kanten glas, in messing standaard met tekst Le Rally E Montargis A son Chef, 20e eeuw met opdraaiveer defect. Cond:R/G
Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag.Minimale chips 43cm, Cond;R/G
Antieke Franse Onyx pendule, omstreeks 1890 met dame, 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 58cm. Cond:G
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.