Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met dagaanduiding, mooie beschilderde wijzerplaat met mahonie intarsia, 1 daags, 210cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met lithografie op wijzerplaat, en harpslinger, in goede staat 48x34x16cm.
Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Italiaanse Capodimonte keramieken tafelklok, 2e helft 20e eeuw met Griekse voorstelling 25cm. Cond:G
Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm.
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met verguld basement, figuren voorstelling, moeder met kind onder druivenrank(compositiemetaal) 43cm. Cond:R/G
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G