Lot van 9 miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw 6-20cm. Cond;R/G
Lot van 9 oude duitse miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw. 7-19cm. Cond;R/G
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Engelse mahoniehouten tafelklok met 8 daags uurwerk en halfuurslag, wijzerplaat beschadigd. 26cm. Cond:R