Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G