Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepsklok als stuurwiel
Resultaat: 40 EUR

Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G

Pendule met bakeliet
Resultaat: 40 EUR

Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G

Doosje koekkoeksklokken
Resultaat: 40 EUR

Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G

Antieke koekkoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.

Art deco pendule
Resultaat: 40 EUR

Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G

Wandregulateur
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.

Eikenhouten Art Deco klok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten art deco klok omstreeks 1930, met 8 daags uurwerk en halfuurslag. 34cm. Cond:G

Horloge met standaard
Resultaat: 35 EUR

Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage

Klok, Fries model
Resultaat: 35 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G

Westminster klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G

Klok, tubantia
Resultaat: 30 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Antieke Bimbam pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude antieke Wuba buffetklok omstreeks 1980 met halfuurslag op gong, in goede staat. 24x43x13cm.

Tafelklokje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.200 EUR

Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...

Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...

Empire klok met figuren
Startprijs 1.500 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...

Duitse klok 18eeuws
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...

Egyptisch pendulestel
Startprijs 1.190 EUR

Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G

Klok met barometer op ijzeren stoel
Startprijs 1.000 EUR

Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G

Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G

Pendule
Startprijs 850 EUR

Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G

Atmos klok,
Startprijs 800 EUR

Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...

Franse pendule, dame met duif
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G