Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Jugendstil klokkenstel met vazen, omstreeks 1900, recentelijk goudkleurig gespoten en mogelijk gerestaureerd. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 40-64cm. Cond:R/G
Franse antieke pendule omstreeks 1910, Leda en de zwaan op marmeren basement, 8 daags uurwerk met halfuurslag. compositiemetaal, gesigneerd P.Segna. in goede staat 30x60x14cm. Cond:G
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.
Louis Seize stijl marmeren klokkenstel met vergulde en bronzen versieringen. omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger. 28-44cm. Cond:G
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule omstreeks 1820. 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 1 applicatie mist, mooie vergulde met emaille wijzerplaat. 42cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Kleine wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen. 18cm Cond:G
Antieke Franse glaspendule met zuilen omstreeks 1900, met stil 8 daags uurwerk. 30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse koeieoog wandklok, met wortelnoten en parelmoerinleg, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 63cm. Cond:G
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met gouden vergulding, verzilverde wijzerplaat, meisje met bokje, origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinger 38,5cm. in goede staat
Negentiende eeuws vergulde Franse pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat. omsreeks 1860, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 35cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880 met blauw-wit porselein, floraal en vergulde messing ornamenten, stil 8 daags uurwerk. 53-60cm. 1 vaas gelijmd. Cond:R
Prachtige Duitse antieke Schwarzwald klok met wekker en 3 treinen, hout gepend uurwerk met messing raderen, omstreeks 1850, in goede staat 20x31x29ø
Groot zwart marmeren klokkenstel met messing monturen, 8 daags met halfuuslag, veerslinger, Brocot uurwerk. Cond:G
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Antieke notenhouten Franse zuilenpendule met florale intarsia, vergulde bronzen versieringen en messing wijzerplaat, omstreeks 1850. 41cm. Cond:G
Grote antieke Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk met maanstand, secondenwijzer en datum, 240cm omstreeks 1800, in goede staat, onderkant klokkast plint uit gezaagd.
Eikenhouten art deco klok omstreeks 1930, met 8 daags uurwerk en halfuurslag. 34cm. Cond:G
Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Leuke Franse Onyx portaal pendule, omstreeks 1870 met bronzen ornamenturen in Louis Seize stijl(1zuil gelijmd, stukje onyx af) 43cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger omstreeks 1890 met adelaar en Kienzle uurwerk. 90 cm. Cond:G
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met stil 8 daags uurwerk, achterpoten zijn vervangen, chips marmer, hand af 29x52cm. Cond:R
Antieke Franse zwart marmeren pendule, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, omstreeks 1880, in goede staat 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pallisanderhouten pendule met florale intarsia, verzilverde wijzerplaat, omstreeks 1840 , met 8 daags uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger 22cm. Cond:G
Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G
Negentiende eeuwse beschilderde Friese staartklok met zeegezicht decor, in goede staat 140cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen cartel wandklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 56cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, compleet en in goede staat, wijzerplaat iets beschadigd, ongemerkt uurwerk 97cm. Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met bel omstreeks 1900, kleine wijzer mist, verder in goede staat, emaille wijzerplaat 11cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker omstreeks 1900, met bel, emaille wijzerplaat en geslepen glas 11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bakkersklok omstreeks 1890, historisme met Jugendstil floraal decor, op keramiek en compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 39cm. Cond:G
Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Antiek Jugendstil keramieken geglazuurd klokkenstel, omstreeks 1900 21cm. in goede staat
Franse notenhouten wandklok met barometer, Henry Deux, omstreeks 1880, 8 daags uurwerk met halfuurslag, achterwand mist, slinger mist, verder in goede staat 66x55x18cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse vergulde latoenkoperen comtoise, met gave emaille wijzerplaat, Normand Laine a St. Florent, floraal decor, in goede staat
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G