Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.

Franse klok met barometer
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G

Franse klok met 1 bokaal
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse Frans marmeren klok met 1 bokaal(beschadigd) marmer met brons, hoek uit basis marmer. Omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslag 54x36x13cm. Cond:R

Westminster klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G

Comtoise
Startprijs 140 EUR

Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G

Franse Empire pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Horloge in standaard
Startprijs 100 EUR

Zakhorloge 2 kanten glas, in messing standaard met tekst Le Rally E Montargis A son Chef, 20e eeuw met opdraaiveer defect. Cond:R/G

Pendule Frankrijk, zwart marmer
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag.Minimale chips 43cm, Cond;R/G

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse Onyx pendule, omstreeks 1890 met dame, 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 58cm. Cond:G

Notenhouten wandklok
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.

Comtoise
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.

Bronzen pendule stel
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglasafbeelding, landschap met huis, bergen en figuren, notenhouten klokkast, in goede staat 65cm. Cond;G

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G

Klok met barometer op ijzeren stoel
Startprijs 1.000 EUR

Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G

Tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Oude eikenhouten tafelklok met maanstand John Smith London, met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 28cm. Cond;G

Regulateur
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.

Beschilderd klokje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G

Doos miniatuurklokjes
Resultaat: 120 EUR

Lot van 9 miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw 6-20cm. Cond;R/G

Doos miniatuurklokjes
Resultaat: 110 EUR

Lot van 9 oude duitse miniatuur wandklokjes, 1e-2e helft 20e eeuw. 7-19cm. Cond;R/G

Diverse Augenmande klokjes
Startprijs 80 EUR

Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G

Tafelklokje
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1900, uurwerk met pfeilkreuz, in goede staat 40cm. Cond:G

Art deco pendule
Resultaat: 40 EUR

Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G

Atmos klok,
Startprijs 800 EUR

Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G

Friese klok
Startprijs 120 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.

Antieke Junghans tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke eikenhouten Jugendstil tafelklok, omstreeks 1910 in konische vorm geslepen glas. 46cm. Cond:G

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.

Antiek klokje
Startprijs 30 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

Wandregulateur
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.

Mahonie regulateur
Startprijs 40 EUR

Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Twee wandklokken
Startprijs 35 EUR

Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G

Comtoise
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.

Tafelklokje
Startprijs 100 EUR

Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G

Antieke koekkoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 750 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...

Bim Bam
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten jugendstil bim bam regulateur, bovenste glas kapot, verder in goede staat, met sleutel 86cm. Cond:G

Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR

Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G

Engelse tafelklok
Startprijs 80 EUR

Engelse mahoniehouten tafelklok met 8 daags uurwerk en halfuurslag, wijzerplaat beschadigd. 26cm. Cond:R

Horloge met standaard
Startprijs 50 EUR

Onyx portre Montre omstreeks 1930 niet repro zakhorloge, functies niet getest 19x9x6cm. Cond:G

Tafelklokje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G

Pendulestel met fazant
Startprijs 340 EUR

Groot antiek Frans pendulestel met bokalen en goudfazant, grijs/wit marmeren basis, compositiemetaal, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 43-48 50x17cm. Cond:G

Diverse onderdelen klokken
Startprijs 50 EUR

Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G

Uurwerk
Startprijs 225 EUR

Groot antiek empire uurwerk omstreeks 1830 met touwtjesslinger, uurwerk behoeft reiniging 14,3øcm.

3 Koekkoeksklokken
Startprijs 80 EUR

Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G

Empire klokje
Resultaat: 170 EUR

Empire stijl klokje met moor op schip met tabaksschaal, 20e eeuw 24,5cm. Cond:G

Klok met bronzen beeld
Startprijs 650 EUR

Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.

Franse pendule met figuur
Startprijs 80 EUR

Antieke franse pendule omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, 1 ornament afgebroken. 32cm. Cond;R