Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G
Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil wekker met Kölner Dom (gebarsten) functies niet getest! 22cm. Cond:R
Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage
Oude antieke Wuba buffetklok omstreeks 1980 met halfuurslag op gong, in goede staat. 24x43x13cm.
Antieke Franse marmeren klok met 8 daags uurwerk omstreeks 1880, compleet met sleutel( minimale Chip marmer) 22x25x14cm. Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum, in mooie originele staat 123cm. Cond:G
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empireklokkast(geen deuken of krassen) 25x28x11cm.
Zwitserse messing vergulde tafelklok, Imhof Swiss made, met marmeren basement, 2e helft 20e eeuw in goede staat 14,5cm.
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Chinees houtgestoken klokje, 2e helft 20e eeuw met seiko Quartz, uurwerk en centrale seconde, in goede staat 17cm. Cond;G
Twee antieke Duitse regulateurs omstreeks 1880, 1x FMS, en 1x ongemerkt, in notenhouten kast. 58-65cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Jugendstil klokkenstel met vazen, omstreeks 1900, recentelijk goudkleurig gespoten en mogelijk gerestaureerd. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 40-64cm. Cond:R/G
Franse antieke pendule omstreeks 1910, Leda en de zwaan op marmeren basement, 8 daags uurwerk met halfuurslag. compositiemetaal, gesigneerd P.Segna. in goede staat 30x60x14cm. Cond:G
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.