Twee Walt Disney Winni de Pooh telefoons,op batterijen, in goede staat (vintage) 27-32cm.
Zeer grote etalage mecki van papiermache, hout en vilt, op stroom beweeglijk hoofd(mogelijk Steiff reclame object) 71cm. Cond:G
Zes antieke blikken speelgoed kinder gas fornuisjes omstreeks 1910-1940 met pannen 10-25cm. Cond:G
Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos
Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.
Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.