Oud Perzisch kleed met floraal decor, in aardetinten. 290x203cm. Cond:G
Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Leuk klein Perzisch kleed, meerkleurig, floraal. 60x75cm. Cond:G
Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, dieren en floraal decor, zwart-rood-blauw, 185x128cm. Cond:G
Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G
Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G
Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G
Groot oud Perzisch kleed, fijn geweven, meerkleurig en met floraal decor, 196x203cm. Cond:G
Lange Perzische loper floraal decor, blauw-oker-rood, 300x83cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, floraal decor in coulissen, meerkleurig. 242-178cm. Cond:G
Lange Perzische loper met florale decors. 458x114cm. Cond:G