Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R
Oud Iranees handgeknoopt tapijt, zwart-bruin-oker-geel met floraal decor, in goede staat 254-139cm.
Groot Perzisch kleed, zwart-blauw-rood-creme, in goede staat .230x140cm.
Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G
Vier keer Perzisch, 3x kussen, 1x kamelenzak, in goede staat 48-70cm.
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G
Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.
Oud Perzisch kleed, rood-zwart-creme, blauw geel floraal decor. 156x107cm. Cond;G
Oude Perzische loper met floraal decor, rood met zwart. 90x299cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R