Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G
Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur met parasol, omstreeks 1900, in goede staat (krimpnaad) 9x6,6x3,8cm. Cond:G
Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.
Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G
Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G
Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G