Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Lederen paarden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

6 religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G

Grote hallamp
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

3 Wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

Sabel en bajonet
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve sabel en bajonet WO II Duitsland (Oxydatie) 55-95cm.

4 antieke pijpen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

Ivoren man met kind en schildpad
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.

Afrikaans beeldje
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 130 EUR

Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G

2 Lederen koffers
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

Twee Lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

Scheeplamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G

27 Kruiken
Resultaat: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

Oude boot, Fragata Espanola
Resultaat: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

Kerstboomstandaard rond 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Dekseldoos met putti
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

2 Handgranaatkisten Duitsland
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G

Lederen koffer
Resultaat: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

Antiek theekistje
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.