Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Platte showvitrine met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G

2x Seinlamp Utrecht
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

Kavel diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek, scharen, beursjes, horlogekettingen etc. 4-30cm.

Gereedschap om schroefdraad te tappen
Resultaat: 50 EUR

Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G

Afrikaans schild
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

Casette met bestek
Resultaat: 130 EUR

Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.

Instrument in kist
Resultaat: 35 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

Kimono Japans
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

Cloisonne lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

Jugendstil miniatuur stereoscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G

Damesjas kalfsleer en bont
Resultaat: 110 EUR

Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G

Reiskoffer en dokterskoffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G

3x kompas
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Art Deco boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Diverse knipmutsen
Resultaat: 80 EUR

Vijftien antieke knipmutsen in doos 15x33x26cm in goede staat

Antieke reiskoffer
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.

2 Koffers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

Dienblad met tegels
Resultaat: 30 EUR

Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.