Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse schaven
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

19e eeuwse lokeend
Resultaat: 60 EUR

Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.

Huisaltaar ca. 1880
Resultaat: 55 EUR

Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.

27 Kruiken
Resultaat: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

Jugendstil paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

Tafelstuk met hert
Resultaat: 50 EUR

Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G

Bamboe wijsheer
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese bamboe wijsheer, 1e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren omstreeks 1930, naar 16e/17e eeuws voorbeeld, 43cm. Cond:G

Lakdoos
Resultaat: 50 EUR

Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.

Majolica tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, geelectrificeerd, 2e helft 20e eeuw(dus geen brander!) 52cm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Bronzen hanglamp, 6 lichts met floraal decor, omstreeks 1900, 6 kantig, in goede staat 64x50x42cm.

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G

Kimono Japans
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 50 EUR

Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G

Gereedschap om schroefdraad te tappen
Resultaat: 50 EUR

Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G

2 Samac lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke lampenvoeten omstreeks 1900 met putti, hengsel mist. 46cm. Cond:R/G

3x Hoedendoos met hoed
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke hoedendozen met hoeden 20-34cm. Cond:R/G

Oude boot, Fragata Espanola
Resultaat: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

Huisbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G

Halssieraad, Afrika
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Schrijfkist
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Tabakspot + sigarenknipper
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgestoken tabakspot, omstreeks 1900 met voorstelling van ploegende boer met paardenspan, Hollands wapen met leeuw en tekst Grescunt Concordia Res Parvae je Maintendrai 22x14øcm. in goede st...

Theeset op dienblad
Resultaat: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

4 messing wandkandelaren
Resultaat: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G

Wortelnoten ingelegde kist
Resultaat: 45 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

Bronzen 10-lichts kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Aparte bronzen 10lichts kandelaar.26x28x15cm.Cond:R/G

Boulle kastje met flacons
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Franse theekist met boulle inleg en twee porseleinen thee flacons(beide beschadigd) Boulle inleg mist iets inleg. 15x17x12cm. Cond:R

Antieke lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....
Resultaat: 40 EUR

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...

Jugendstil lamp Meisen
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G

Zweep met parelmoer
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G

Haardstel met voorzet
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Rekenmachine, Facit
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

Duits handwerk Japan 1931
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Cloisonne lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

4 deel divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Kavel penningen + sluitgewicht
Resultaat: 40 EUR

Zes oude penningen en een sluitgewicht van brons. 1x spoorphile 64 2e prijs.1x scienta mundi orbi pax ANWB. 1x exposition philateliwue internationale Luxembourg 1966. 1x spoorphilex '64 stervormig. 2...

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Twee herten koppen
Resultaat: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Lederen koffer
Resultaat: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

2 Handgranaatkisten Duitsland
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G