Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G
Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G
Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Drie antieke miniaturen , damesportret klein, meisje met hoed, palm met gedenksteen 1841 11-17cm Cond:G
Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G
Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.
Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G
Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G
Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.
Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G
Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G
Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...
Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G
Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, gesigneerd, omstreeks 1900, chinese man die mes slijpt. 7x6,8x5,5cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Antieke ivoren Chinese figuur, omstreeks 1900, man met cup(andere hand mist voorwerp) 9cm. Cond:G
Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.
Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G
Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.
Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G
Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G
Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.
Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G
Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm
Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.
Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G
Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.
Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat
Twee antieke lampenvoeten omstreeks 1900 met putti, hengsel mist. 46cm. Cond:R/G