Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

Bontmantel, vos
Startprijs 100 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat 120cm.

Bontjas, nerts
Startprijs 80 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furis 77cm. Cond;G

Sieraden kistje met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

Aluminium brievenbus, groen
Resultaat: 100 EUR

Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.

Vijzel met stamper, begin 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G

Aardewerken schaal met brons
Startprijs 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Grote houten vijzel 1841
Startprijs 60 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

2 Empire bokalen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

2 koperen lampen
Startprijs 100 EUR

Een stel 19e eeuwse messing petroleumlampen met geetste glazen kappen, floraal decor, in goede staat 61cm. Cond:G

Chinese obelisk
Startprijs 95 EUR

Chinees beschilderde Obelisk, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62cm.

Ibelo tafelaansteker
Startprijs 25 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

4 Grote kandelaars
Startprijs 160 EUR

Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G

Staande schemerlamp
Startprijs 240 EUR

Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G

Houten console
Startprijs 170 EUR

Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G

Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Startprijs 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

Lot olielampen
Startprijs 80 EUR

Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G

Hanglamp met pegels
Startprijs 160 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Twee schilderijtjes Pedra Dura
Startprijs 280 EUR

Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

Cloissone dekselpot
Startprijs 90 EUR

Oude Japanse cloissone dekselpot met floraal decor, 1e helft 20e eeuw 20x15øcm. Cond:G

2 cloisonne vazen
Startprijs 110 EUR

Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Startprijs 125 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G

Benen Dajak blaaspijp
Startprijs 60 EUR

Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G

Twee Chinese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

2 Benen figuren, azië
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

2 Cloisonne vazen met vlinders
Startprijs 325 EUR

Twee grote antieke Japanse cloissone siervazen, omstreeks 1900 met floraal en vlinderdecor, 39x22øcm. Cond:G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Rittmeister kist
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse houten Rittmeester legerkist WO. I in goede staat, 54x103x57cm.

Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Karaffenset, hertegewei
Startprijs 180 EUR

Antieke likeurset Schwarzwald, gemaakt van hertengewei, karaf met 8 glazen, 1 glashouder beschadigd 34x28øcm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

9 diverse beelden
Resultaat: 100 EUR

Negen diverse Afrikaanse figuren/amuletten, 20e eeuw van o.a been, terracotta en hoorn 5-20cm. Cond:G

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Groot crucifix
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.

Kavel messing
Startprijs 50 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Twee speculaasplanken
Startprijs 30 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

Stel goudkleurige wandapliques
Startprijs 140 EUR

Stel houten kandelaars, 19e eeuw met goud kleurige beschilderingen, 5 lichts, 59x50x44cm Cond:G

Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G

Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR

Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G

2 Foo honden China
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Stel wandapliques
Startprijs 60 EUR

Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G

Kavel penningen + sluitgewicht
Resultaat: 40 EUR

Zes oude penningen en een sluitgewicht van brons. 1x spoorphile 64 2e prijs.1x scienta mundi orbi pax ANWB. 1x exposition philateliwue internationale Luxembourg 1966. 1x spoorphilex '64 stervormig. 2...

2 Samac lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke lampenvoeten omstreeks 1900 met putti, hengsel mist. 46cm. Cond:R/G

Verzilverd trekpotje 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat

Goudweegschaal in etui
Resultaat: 35 EUR

Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 100 EUR

Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G

Twee herten koppen
Resultaat: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Antieke reiskoffer
Startprijs 80 EUR

Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.

Corpus Christie 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Kavel fossielen
Startprijs 70 EUR

Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G

Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Hanglamp Art Deco
Startprijs 80 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Grote messing doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Servies op standaard
Startprijs 90 EUR

Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm

2x Machstrikers
Startprijs 80 EUR

Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G

Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Gietijzeren haal
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G

Hertenvanger
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Tegel edelhert
Startprijs 40 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Lot blikken Droste
Resultaat: 30 EUR

Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G

5 Delen koperwerk
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

klapmes
Startprijs 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.

3x Briefopener
Startprijs 90 EUR

Drie grote oude messing briefopeners, 20e eeuw. 32-27cm. Cond:G

Boekensteunen
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G

Scheerset in lederen hoes
Startprijs 125 EUR

Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Lot gereedschap
Startprijs 90 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Slot
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits Empire huisdeurslot, 1e helft 19e eeuw, 19x13,5x2,4cm. Cond:G

Hamer
Startprijs 180 EUR

Antieke Bijlhamer, omstreeks 1800 met monogram A.T.

Slot met sleutel
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

Slot
Startprijs 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.