Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G
Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G
Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.
Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.
Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G
Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G
Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.
Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G
Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G
Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.
Lot 19 eeuws tin(miniatuur),kleine kraantjeskan in vatvorm, stop mist, kleine ketel, zoutstrooier, schekkan en kwispedoor. 6-14cm. Cond:R/G
Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.
Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G
Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G
Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G
Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G
Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.
Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G
Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G
Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.
Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.
Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G
Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G
Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G
Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G
Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G
Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G
Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G
Lot divers antiek, scharen, beursjes, horlogekettingen etc. 4-30cm.
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G
Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.
Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.
Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G
Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm
Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.
Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.
Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G
Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G
Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G
Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G