Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse camera's
Resultaat: 20 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

2 Bustes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

Parfum Van Cleef & Arpels
Startprijs 15 EUR

Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.

Barometer, 80-er jaren
Startprijs 20 EUR

Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm

Console met kindergezicht
Resultaat: 25 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Kruisbeeld, bisquit porselein
Startprijs 20 EUR

Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

18e Eeuws kruisbeeld
Startprijs 225 EUR

Achtiende eeuwse origineel gepolychromeerde corpus Christi, gemonteerd op 19e eeuwse eikenhouten plaquette 32x20cm Cond:G

3x bronzen lijst met schilderijen
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

Antieke porseleinen lamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Boekje zilver verguld
Startprijs 325 EUR

Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 100 EUR

Zeldzame 18e 19e eeuwse Chinese bronzen wierrookbrander met teksten op deksel, foohond, draak en olifantenkoppen, Cond:G

Empire petroleumlamp
Startprijs 175 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Jugendstil tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G

Twee cloissone vaasjes
Resultaat: 200 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.

Twee miniaturen
Startprijs 100 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 25 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Messing lamp
Startprijs 20 EUR

Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

Duitse dolk
Startprijs 250 EUR

Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.

2 Casolettes
Resultaat: 275 EUR

Twee gorte antieke marmeren casolettes omstreeks 1900, 41cm. Cond:G

Lamp Henri Mathieu
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 250 EUR

Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G

4 Foo honden China
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Engels theekistje, pallisander
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Marmeren zuil
Resultaat: 190 EUR

Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.

Stel leeuwen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G

kapstok wildzwijn
Resultaat: 200 EUR

Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G

Reclamebord Witte Kruis
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G

Tangka
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinese of Tibetaanse Tangka met figuren, tempel, Boedha en gebouwen, 1e helft 20e eeuw 103x63cm. Cond:G

Op leder geschilderde teksten en afbeeldingen
Resultaat: 180 EUR

Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G

Twee grote kandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G

Twee 5-lichts kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.

Twee bronzen kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G

Geweer
Resultaat: 60 EUR

Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G

Sabel in lederen schede
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G

2 Antieke doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

Lakdoos
Resultaat: 50 EUR

Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.

Kavel tin, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Lot 19 eeuws tin(miniatuur),kleine kraantjeskan in vatvorm, stop mist, kleine ketel, zoutstrooier, schekkan en kwispedoor. 6-14cm. Cond:R/G

Antieke lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.

Messing koffieset
Resultaat: 30 EUR

Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.

12 Deurkloppers
Resultaat: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Antieke kerfsnede stoof
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G

Zweep met parelmoer
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Ovale aker, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G

Haardstel met voorzet
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G

2 Benen netsukes
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Microscoop
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Duits handwerk Japan 1931
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Duits handwerk China
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.

Wandelstok soldaat
Resultaat: 120 EUR

Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G

Oude wandtelefoon
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.

Dienblad met tegels
Resultaat: 30 EUR

Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.

2 Koffers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

Antieke reiskoffer
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.

Diverse knipmutsen
Resultaat: 80 EUR

Vijftien antieke knipmutsen in doos 15x33x26cm in goede staat

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Art Deco boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G

3x kompas
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

3 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G

Reiskoffer en dokterskoffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

Damesjas kalfsleer en bont
Resultaat: 110 EUR

Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G

Jugendstil miniatuur stereoscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G

Cloisonne lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

Kimono Japans
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

Instrument in kist
Resultaat: 35 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

Casette met bestek
Resultaat: 130 EUR

Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.

Afrikaans schild
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

Gereedschap om schroefdraad te tappen
Resultaat: 50 EUR

Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek, scharen, beursjes, horlogekettingen etc. 4-30cm.

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

2x Seinlamp Utrecht
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

Platte showvitrine met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Antiek theekistje
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.

Lederen koffer
Resultaat: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

2 Handgranaatkisten Duitsland
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G

Dekseldoos met putti
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

Kerstboomstandaard rond 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Oude boot, Fragata Espanola
Resultaat: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

27 Kruiken
Resultaat: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

Scheeplamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G

Twee Lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

2 Lederen koffers
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 130 EUR

Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G