Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

Jugendstil hanglamp
Resultaat: 130 EUR

Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.

3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR

Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G

Antieke tinnen kastanje-dekselvaas
Resultaat: 125 EUR

Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G

Tinnen ketel met theepot
Resultaat: 75 EUR

Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G

Tinnen kraankan
Startprijs 20 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Tinnen theeset op tablet
Startprijs 60 EUR

Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G

7 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

2 Tinnen warmhoud kappen
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.

Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

2 Lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Hanglamp met boheems glas
Startprijs 150 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

Bronzen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Bronzen hanglamp, 6 lichts met floraal decor, omstreeks 1900, 6 kantig, in goede staat 64x50x42cm.

Staand lampje met figuren
Startprijs 80 EUR

Decoratieve compositie metalen figuren lamp, met kristallen pegels, 2e helft 20e eeuw. 55cm. Cond:G

Bronzen vergulde hallamp
Startprijs 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G

Messing schemerlamp met marmer
Startprijs 30 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Schemerlamp met Art Deco kapje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

Smeedijzeren luchter
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

2 Glazen bollampen met verguld montuur
Startprijs 90 EUR

Twee decoratieve glazen messing plafondlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 63x20øcm.

Chrome lamp
Startprijs 80 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Bronzen kroonluchter
Startprijs 80 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.

15 x poesie album
Startprijs 150 EUR

Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G

British sporting prints
Startprijs 35 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Engels kerkboek leren kaft
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 30 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

Wonderen der Wetenschap, 4 delen
Startprijs 75 EUR

Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.

Lot diverse kunstboeken
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 25 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....
Resultaat: 40 EUR

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Kavel met 10 (oude) boeken
Startprijs 90 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 75 EUR

Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G

Jugendstil lamp Meisen
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 75 EUR

Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G

Gebruineerde koffiepot, vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar met zware messing kroon en ranken als handvaten, empire omstreeks 1800, 77cm.Cond:G

Engelse weegschaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G

Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Samovaar
Startprijs 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

5 Delen koper
Startprijs 80 EUR

Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G

Wandarm + Treef
Resultaat: 90 EUR

Hollandse 18e eeuwse Barok kandelaar van messing met ijzeren treef.(standpoot mist)33-39cm. Cond:R/G

Half edelsteen
Startprijs 100 EUR

Zeer grote vuursteen 18x22x17cm. Cond:G

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

7 x Camera
Resultaat: 90 EUR

Zeven oude camera's, Kodak, Ensign,EKC, Binor, Coronet, Beautyflex, Starlux 13-21cm. Cond:G

2 messing kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee antieke messing kandelaren omstreeks 1880, met ramskoppen, in goede staat 21cm.

2 Toneelkijkers en een pot
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers, en antieke voorraadpot, Biedermeier(parelmoer belijmde kijker mogelijk later) 10-27cm. Cond:G

Diverse pijpen
Resultaat: 70 EUR

Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Bronzen 6-lichts kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G

Gietijzeren schotel
Resultaat: 150 EUR

H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G

Kristallen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.

Antiek haardscherm
Startprijs 75 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G

Haardomzet
Startprijs 50 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Ronde koperen aker
Resultaat: 65 EUR

Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Lot spaarpot kachelmodel
Startprijs 120 EUR

Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.

Lot 12 spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G

Lot diverse spaarpotten
Startprijs 100 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

Boedhistisch schild
Resultaat: 60 EUR

Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.

Vroeg 19e eeuwse netsuke vierkant
Startprijs 125 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse gesigneerde Japanse netsuke Boedha. 36x3x2,8cm.Cond:G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Startprijs 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Benen monnik met met kind
Startprijs 75 EUR

Antieke Japanse been gestoken wijsheer met kind, gesigneerd omstreeks 1900, in goede staat, 9cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Startprijs 50 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Houten inro met hond netsuke
Startprijs 190 EUR

Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G

Parapluverkoopster ivoor
Startprijs 90 EUR

Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur met parasol, omstreeks 1900, in goede staat (krimpnaad) 9x6,6x3,8cm. Cond:G

Afghaans bruidsgeschenk
Resultaat: 90 EUR

Drie delig oud Afghaans verzilverd bruidsgeschenk, houder met boek, parfumflacon en hartvormig object in goede staat, 9-18cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.

2 Cloissone vazen
Startprijs 175 EUR

Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.

2 Muziekinstrumenten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Trommel groot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Viool in kist
Resultaat: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Viool in kist
Resultaat: 140 EUR

Mooie vooroorlogse viool in kist, Duitsland. 56cm. Cond:G

Viool in koffer
Resultaat: 100 EUR

Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Modern kunstwerk
Resultaat: 85 EUR

Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G

Rekenmachine, Facit
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

2 DDR NVA helmen
Startprijs 25 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Tabakspot eerste wereld oorlog
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele diverse uniformen 20e eeuw, maat medium Cond:G

Pamflet WO I
Resultaat: 125 EUR

Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris

Oude lederen motorjas
Resultaat: 60 EUR

Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G

Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G