Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.
Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G
Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G
Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G
Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.
Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.
Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Bronzen hanglamp, 6 lichts met floraal decor, omstreeks 1900, 6 kantig, in goede staat 64x50x42cm.
Decoratieve compositie metalen figuren lamp, met kristallen pegels, 2e helft 20e eeuw. 55cm. Cond:G
Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G
Twee decoratieve glazen messing plafondlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 63x20øcm.
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.
Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.
Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G
Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar met zware messing kroon en ranken als handvaten, empire omstreeks 1800, 77cm.Cond:G
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G
Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G
Hollandse 18e eeuwse Barok kandelaar van messing met ijzeren treef.(standpoot mist)33-39cm. Cond:R/G
Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.
Zeven oude camera's, Kodak, Ensign,EKC, Binor, Coronet, Beautyflex, Starlux 13-21cm. Cond:G
Twee antieke messing kandelaren omstreeks 1880, met ramskoppen, in goede staat 21cm.
Twee antieke toneelkijkers, en antieke voorraadpot, Biedermeier(parelmoer belijmde kijker mogelijk later) 10-27cm. Cond:G
Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G
H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.
Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.
Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G
Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G
Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.
Zeldzame 18e-19e eeuwse gesigneerde Japanse netsuke Boedha. 36x3x2,8cm.Cond:G
Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G
Antieke Japanse been gestoken wijsheer met kind, gesigneerd omstreeks 1900, in goede staat, 9cm. Cond:G
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G
Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur met parasol, omstreeks 1900, in goede staat (krimpnaad) 9x6,6x3,8cm. Cond:G
Drie delig oud Afghaans verzilverd bruidsgeschenk, houder met boek, parfumflacon en hartvormig object in goede staat, 9-18cm. Cond:G
Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.
Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.
Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G
Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G
Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G
Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris
Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G
Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.