Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Radio naar antiek voorbeeld
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G

Messing wandarm
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G

2 Delen been, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Roodkoperen samovaar
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.

Spaanse bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

Drie miniaturen
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke miniaturen , damesportret klein, meisje met hoed, palm met gedenksteen 1841 11-17cm Cond:G

Tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G

Grote losse kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.

Set van 4 bellen
Startprijs 40 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR

Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.

Mahonie schrijfkist
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

2 wandkandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G

Ikoon omstreeks 1900
Startprijs 65 EUR

Blikken ikoon in goede staat 4,5x7cm.

Lotje divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G

3 Koperen borden
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

Krantenhouder
Startprijs 50 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Ikoon maagd Maria
Startprijs 100 EUR

Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G

Hoogtemeter voor ballonvaart
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G

Ikoon Jezus Christus
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 20 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Startprijs 70 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

4x Chinese rolschildering
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G

Emaille broodtrommel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.

5 deel divers
Startprijs 30 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Chinese figuur man
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G

3 antieke boeken
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...

Corpus Christie
Startprijs 30 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Ivoren zittende man met mes
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, gesigneerd, omstreeks 1900, chinese man die mes slijpt. 7x6,8x5,5cm. Cond:G

2x crusifix
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

Ivoren staande man
Startprijs 60 EUR

Antieke ivoren Chinese figuur, omstreeks 1900, man met cup(andere hand mist voorwerp) 9cm. Cond:G

Ivoren man met bezem en mand
Startprijs 125 EUR

Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.

Theeset op dienblad
Resultaat: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

Wijnflessenrek
Startprijs 40 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.

Houten olifant met been
Resultaat: 280 EUR

Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G

Lot koperwerk
Startprijs 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Bronzen Art Deco lampje
Startprijs 100 EUR

Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Huisbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G

Bellenkoord voor paard
Startprijs 60 EUR

Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G

Brons boek
Startprijs 90 EUR

Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G

2x scheerset
Startprijs 90 EUR

Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G

Notenkraker
Startprijs 60 EUR

Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G

Scheepskijker
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.

Wapenstok
Resultaat: 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Setje miniatuur spellen
Resultaat: 80 EUR

Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G

Slot
Startprijs 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Slot met sleutel
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

Hamer
Startprijs 180 EUR

Antieke Bijlhamer, omstreeks 1800 met monogram A.T.

Slot
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits Empire huisdeurslot, 1e helft 19e eeuw, 19x13,5x2,4cm. Cond:G

Lot gereedschap
Startprijs 90 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Perzische sabel
Startprijs 40 EUR

Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.

Scheerset in lederen hoes
Startprijs 125 EUR

Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G

Boekensteunen
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G

3x Briefopener
Startprijs 90 EUR

Drie grote oude messing briefopeners, 20e eeuw. 32-27cm. Cond:G

klapmes
Startprijs 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Hertenvanger
Startprijs 80 EUR

Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.

5 Delen koperwerk
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek koperwerk, grote melkbus, theestoof met ketel, doofpot, appelketel en haardset. Cond:R/G

Lot blikken Droste
Resultaat: 30 EUR

Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G

Tegel edelhert
Startprijs 40 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Hertenvanger
Startprijs 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Gietijzeren haal
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Gestoken juwelen kistje
Startprijs 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

2x Machstrikers
Startprijs 80 EUR

Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G

Servies op standaard
Startprijs 90 EUR

Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm

Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

Grote messing doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G

Hanglamp Art Deco
Startprijs 80 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Kavel fossielen
Startprijs 70 EUR

Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G

19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

Corpus Christie 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.

Antieke reiskoffer
Startprijs 80 EUR

Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.

Twee herten koppen
Resultaat: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 100 EUR

Antieke gietijzeren kapstok met paardenhoofd, hondenkoppen en eikentakken.(ophanghaak mist) 75x40x12cm. Cond:R/G

Goudweegschaal in etui
Resultaat: 35 EUR

Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.

Verzilverd trekpotje 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat

2 Samac lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke lampenvoeten omstreeks 1900 met putti, hengsel mist. 46cm. Cond:R/G