Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G
Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G
Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.
Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G
Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.
Antieke ivoren Chinese figuur, omstreeks 1900, man met cup(andere hand mist voorwerp) 9cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G
Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, gesigneerd, omstreeks 1900, chinese man die mes slijpt. 7x6,8x5,5cm. Cond:G
Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.
Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G
Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G
Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...
Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G
Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G
Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.
Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G
Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G
Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.
Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.
Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.
Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G
Drie antieke miniaturen , damesportret klein, meisje met hoed, palm met gedenksteen 1841 11-17cm Cond:G
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.
Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G
Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G
Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G
Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Antieke majolica kandelaar met bloembak, beschilderd, kandelaren verguld, omstreeks 1900. 100x47øcm. Cond:G
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm
Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø
Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G
Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm