Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenkraker
Startprijs 60 EUR

Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

2x scheerset
Startprijs 90 EUR

Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G

Brons boek
Startprijs 90 EUR

Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G

Bellenkoord voor paard
Startprijs 60 EUR

Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G

Huisbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G

2 Lederen koffers
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G

Bronzen Art Deco lampje
Startprijs 100 EUR

Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 130 EUR

Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G

Lot koperwerk
Startprijs 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Afrikaans beeldje
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

Houten olifant met been
Resultaat: 280 EUR

Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G

Wijnflessenrek
Startprijs 40 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

Theeset op dienblad
Resultaat: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

Ivoren man met bezem en mand
Startprijs 125 EUR

Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.

Ivoren staande man
Startprijs 60 EUR

Antieke ivoren Chinese figuur, omstreeks 1900, man met cup(andere hand mist voorwerp) 9cm. Cond:G

2x crusifix
Startprijs 25 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

4 messing wandkandelaren
Resultaat: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Ivoren zittende man met mes
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, gesigneerd, omstreeks 1900, chinese man die mes slijpt. 7x6,8x5,5cm. Cond:G

Ivoren man met kind en schildpad
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.

4 antieke pijpen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Corpus Christie
Startprijs 30 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

Sabel en bajonet
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve sabel en bajonet WO II Duitsland (Oxydatie) 55-95cm.

3 antieke boeken
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...

Chinese figuur man
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese houtgestoken figuur man met wandelstok, 20e eeuw, 30,5cm Cond:G

5 deel divers
Startprijs 30 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Emaille broodtrommel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.

4x Chinese rolschildering
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

3 Koekplanken WO I uit Enschede
Startprijs 70 EUR

Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Oud blik, Chinese voorstelling
Startprijs 20 EUR

Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G

3 Wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

Ikoon Jezus Christus
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse geemailleerde hang ikoon met glazen stenen Corpus Cristi, in goede staat 4,5x2,8cm

Hoogtemeter voor ballonvaart
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G

Ikoon maagd Maria
Startprijs 100 EUR

Geemailleerde hang ikoon 18e-19e eeuws met verso tekst(craquele) met heilige Madonna 4,3x3,7cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Kurkentrekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke kurkentrekker met been, omstreeks 1900 12,5-6cm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Krantenhouder
Startprijs 50 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

3 Koperen borden
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

Lotje divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G

Ikoon omstreeks 1900
Startprijs 65 EUR

Blikken ikoon in goede staat 4,5x7cm.

2 wandkandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G

Mahonie schrijfkist
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR

Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Set van 4 bellen
Startprijs 40 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Grote losse kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.

Tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G

Drie miniaturen
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke miniaturen , damesportret klein, meisje met hoed, palm met gedenksteen 1841 11-17cm Cond:G

Spaanse bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

Roodkoperen samovaar
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.

Grote hallamp
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

2 Wandkandelaars met figuren
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G

Art deco kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

6 religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

2 Delen been, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G

Messing wandarm
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G

Radio naar antiek voorbeeld
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica kandelaar met bloembak, beschilderd, kandelaren verguld, omstreeks 1900. 100x47øcm. Cond:G

3 petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Franse hanglamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Kijker
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

2 Amuletten
Startprijs 40 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

2 Gepatineerde olielampen
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse messing tafelolielampen met brons gepatineerde oosterse voostelling in goede staat 60xø13cm

Oosterse lamp, olifanten
Startprijs 200 EUR

Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø

2 Lederen paarden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Startprijs 80 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G

Sierbokaal met hengsel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.

Taartschotel met peerdecor
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm