Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Ovale aker, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G

Ronde koperen aker
Resultaat: 65 EUR

Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.

Haardstel met voorzet
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Lot spaarpot kachelmodel
Startprijs 120 EUR

Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.

Lot 12 spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G

Lot diverse spaarpotten
Startprijs 100 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

Boedhistisch schild
Resultaat: 60 EUR

Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.

Vroeg 19e eeuwse netsuke vierkant
Startprijs 125 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse gesigneerde Japanse netsuke Boedha. 36x3x2,8cm.Cond:G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Startprijs 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Benen monnik met met kind
Startprijs 75 EUR

Antieke Japanse been gestoken wijsheer met kind, gesigneerd omstreeks 1900, in goede staat, 9cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Startprijs 50 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

2 Benen netsukes
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Houten inro met hond netsuke
Startprijs 190 EUR

Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Parapluverkoopster ivoor
Startprijs 90 EUR

Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur met parasol, omstreeks 1900, in goede staat (krimpnaad) 9x6,6x3,8cm. Cond:G

Afghaans bruidsgeschenk
Resultaat: 90 EUR

Drie delig oud Afghaans verzilverd bruidsgeschenk, houder met boek, parfumflacon en hartvormig object in goede staat, 9-18cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.

2 Cloissone vazen
Startprijs 175 EUR

Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.

2 Muziekinstrumenten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Microscoop
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Trommel groot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Viool in kist
Resultaat: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Viool in kist
Resultaat: 140 EUR

Mooie vooroorlogse viool in kist, Duitsland. 56cm. Cond:G

Viool in koffer
Resultaat: 100 EUR

Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Modern kunstwerk
Resultaat: 85 EUR

Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G

Telescoop met statief
Resultaat: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Rekenmachine, Facit
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

Duits handwerk Japan 1931
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Duits handwerk China
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.

2 DDR NVA helmen
Startprijs 25 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

Kunstwerk van vissen
Startprijs 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Tabakspot eerste wereld oorlog
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.

Wandelstok soldaat
Resultaat: 120 EUR

Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele diverse uniformen 20e eeuw, maat medium Cond:G

Pamflet WO I
Resultaat: 125 EUR

Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris

Oude lederen motorjas
Resultaat: 60 EUR

Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G

Oude wandtelefoon
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G

Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

Bontmantel, vos
Startprijs 100 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat 120cm.

Bontjas, nerts
Startprijs 80 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furis 77cm. Cond;G

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.

Dienblad met tegels
Resultaat: 30 EUR

Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.

Sieraden kistje met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G

Buiten lamp
Resultaat: 90 EUR

Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

Aluminium brievenbus, groen
Resultaat: 100 EUR

Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.

2 Koffers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

Antieke reiskoffer
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.

Vijzel met stamper, begin 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G

Aardewerken schaal met brons
Startprijs 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Biljartklok, ballen en telraam
Resultaat: 100 EUR

Oude Meja biljartklok 60er jaren, en een telraam met 3 ballen, omstreeks 1900, in goede staat, 30x25cm.

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Grote houten vijzel 1841
Startprijs 60 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

2 Empire bokalen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

Diverse knipmutsen
Resultaat: 80 EUR

Vijftien antieke knipmutsen in doos 15x33x26cm in goede staat

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Art Deco boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G

2 koperen lampen
Startprijs 100 EUR

Een stel 19e eeuwse messing petroleumlampen met geetste glazen kappen, floraal decor, in goede staat 61cm. Cond:G

Chinese obelisk
Startprijs 95 EUR

Chinees beschilderde Obelisk, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62cm.

Ibelo tafelaansteker
Startprijs 25 EUR

Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.

3x kompas
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

4 Grote kandelaars
Startprijs 160 EUR

Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G

Staande schemerlamp
Startprijs 240 EUR

Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G

Houten console
Startprijs 170 EUR

Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G

Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Reiskoffer en dokterskoffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Startprijs 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

Damesjas kalfsleer en bont
Resultaat: 110 EUR

Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G

Lot olielampen
Startprijs 80 EUR

Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G

Hanglamp met pegels
Startprijs 160 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Twee schilderijtjes Pedra Dura
Startprijs 280 EUR

Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse messing historisme hoorn des overvloeds met dragende atlas, cherubijnkoppen, en floraal decor omstreeks 1880 in goede staat 47x54x18cm. Cond:G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

Jugendstil miniatuur stereoscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G