Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm
Twee decoratieve blanke wapens met vergulding, 20e eeuw. 1x dolk met jachtdecor, 1x degen met wapendecor. 34-54cm. Cond:G
Antieke eikenhouten archiefkast omstreeks 1900, met rolluik, vakverdeling, lade en slot, in goede staat, 40x43x34cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse theekist met boulle inleg en twee porseleinen thee flacons(beide beschadigd) Boulle inleg mist iets inleg. 15x17x12cm. Cond:R
Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Klein antiek geldkistje omstreeks 1900, van ijzer, boomschors effect+ sleutel. 9x11,2x8,3cm. Cond:G
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Twee antieke Schwarzwald black forest dekseldozen, omstreeks 1890, 1x met druivenrankendecor, 1x koeien in landschap(mogelijk oosters. 20-21cm.
Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met messing monturen en Chinees handgeschilderd decor op keramiek. 63x14øcm Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.
Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, geelectrificeerd, 2e helft 20e eeuw(dus geen brander!) 52cm. Cond:G
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G
Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G
Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse tinnen warmhouddeksels, zonder onderschalen 26-30cm. Cond:G
Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G
Lot 19 eeuws tin(miniatuur),kleine kraantjeskan in vatvorm, stop mist, kleine ketel, zoutstrooier, schekkan en kwispedoor. 6-14cm. Cond:R/G
Antiek 18e-19e eeuws gesigneerd gietijzeren bord met Chin ese tekst en geschulpte omranding, in goede staat. 2x19,8øcm.
Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.
Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.
Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Bronzen hanglamp, 6 lichts met floraal decor, omstreeks 1900, 6 kantig, in goede staat 64x50x42cm.
Decoratieve compositie metalen figuren lamp, met kristallen pegels, 2e helft 20e eeuw. 55cm. Cond:G