Moderne handbeschilderde glazen vaas in kubistische stijl, 21e eeuw met gezichten, in goede staat 30cm.
Moderne handbeschilderde glazen vaas, in de stijl van modigliani Italie, 21e eeuw 26x20øcm. Cond:G
Moderne handbeschilderde glazen vaas met vrouwelijke gezichten, met monogram en nr.28 21e eeuw, 30x17øcm Cond:G
Vier grote oude Roemer wijnglazen, 4 x monogram F.H met portretten en emaille floraal decor.(haarlijn van 3mm.) 19-20cm. Cond:G
Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G
Groot lot kristal en glas. o.a. karaffen, vazen, kandelaren, dekselpotten, bonboniere. minimale chip mogelijk, 20e eeuw. 8-44cm. Cond:G
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G