Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.
Antieke Engelse kast, mahonie, omstreeks 1880 met spiegelopstand, houtgestoken met zuilen, lades etages en deuren, floraal decor. 235x151x51cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.
Prachtig Hollands wortelnoten Louis Quinze vitrine opzetkast, omstreeks 1800 met originele sloten en beslag. In goede staat. 219x146x45cm.
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G
Antieke 2 delige mahoniehouten Jugendstil vitrine opzetkast, omstreeks 1900 met messing en geslepen glas, in goede staat 185x125x44cm. Cond:G
Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook inge...
Leuk klein antiek Engels eiken rolbureau omstreeks 1900, met lades, uittrekblad en vakverdeling 108x90x57cm. Cond:G
Grote vergulde houtgestoken tafel met marmeren blad, Italiaans, 20e eeuw Barokstijl in goede staat, 86x150x75cm.
Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G
Antieke franse eikenhouten Neo renaissance 1 deurs kast met 4 lades achter de deur en 1 lade boven, veel snijwerk, ranken en leeuwenkoppen, omstreeks 1880. 80x55x55cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G
Negentiende eeuws Hollandse mahoniehouten biedermeier 4 spant spinnekoptafel, gecontourneerd blad. 74x120x110cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. Cond:R
Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G