Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.
Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.
Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Drie antieke notenhouten gestoken stoelen omstreeks 1900 met klauwpoten en nette rode verlours stoffering 103x47x57cm. Cond:G
Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met snijwerk. Omstreeks 1870 met gouden en creme velours stoffering, klein kaal plekje. 130x170x85cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G
Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G
Antiek eikenhouten octogonaal tafeltje met snijwerk op het blad, omstreeks 1900 65x74x74cm. Cond;G
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Oude wandtafel met schaarpoten en omranding op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 82x66x110cm.
Oude bijzettafel met omranding op blad, schaarpoten, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 90x65x59cm.
Kersenhouten wandtafel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met etage, in Franse stijl. 76x146x42cm. Cond:G
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Louis Seize stijl halvemaantafel, 20e eeuw stijlmeubel, eiken. 74x42x67cm. Cond:G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G
Eieknhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfgestoken panelen met origineel slot. 78x65x140cm. Cond:G
Kersenhouten eethoek met uittrektafel, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw met armleunstoelen. Mooie kwaliteit en goede stoffering 78x124cm. 92x71x60cm. Cond:G
Groot antiek eikenhouten bordenrek met leeuwenkoppen omstreeks 1900 in goede staat 105x74x11cm. Cond:G
Twee Engelse eikenhouten ladenkastjes, stijlmeubels. 2e helft 20e eeuw. 70x45x40cm. Cond:G
Engelse eikenhouten commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 80x77x45cm. Cond:G
Twee oude Engelse stijlvolle mahoniehouten armleunstoelen met goede stoffering, 1e helft 20e eeuw, in goede staat. 103x58x54cm.
Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Vijf 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rugleuning gelijmd, verder in goede staat. 90x53x45cm. Cond:G
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse natuurtafel met eiken onderstel en mahonie blad. 73x104x135cm. Cond:G
Twee Thonetstoelen en beukenhouten tafel met lade, 20e eeuw 87x76øcm.
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten gestoken stoel op wieltjes, in goede staat 98x50x60cm. Cond:G
Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.
Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Eikenhouten linnenpers 18e eeuw met onderkast en lade. 178x87x48cm. Cond:G
Oude wortelnoten porseleinkast, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in barokstijl, in goede staat 225x140x40cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Franse stijl nachtkastje, 2e helft 20e eeuw, met snijwerk, in goede staat 75x47x38cm.
Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Negentiende eeuwse notenhout salontafel met florale intarsia en bandintarsia, houtgestoken 4 spantpoot. 56x84x115cm. Cond:G
Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Duitse antieke eikenhouten dekenkist omstreeks 1700, vroeg Barok renaissance stijl met floraal snijwerk en ruitvormige panelen. recentelijk vakkundig gerestaureerd, en in zeer goede staat 80x148x75cm.
Mahoniehouten Louis seize stijl halvemaankastje met jaloeziedeurtjes 20e eeuw, in goede staat. 73x73x33cm.
Eikenhouten cafe tafel omstreeks 1920 Duitsland met mahonieblad, in goede staat 72x85ø Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Antieke ovale Duitse wortelnoten eettafel, Louis Philippe omstreeks 1860 met rijkgestoken 4 spantpoot. 79x110x78cm. Cond:G
Antieke eikenhouten staande kapstok met spiegel omstreeks 1900, opbergvak. 190x90x30cm. Cond:G
Grote Italiaanse barokstijl stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering. 130x76x70cm. Cond:G
Wortelnoten Willem 3 uittrektafel met spinnekop, 4 spantpoot, omstreeks 1870. (geen tussenbladen, en blad gelijmd) 76x130x107cm. Cond:R/G
Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...
Vooroorlogse teakhouten porseleinvitrinekast met lade en bronzen beslag omstreeks 1920, barokstijl, klauwpoten, in goede staat 210x140x40. Cond:G
Negentiende eeuwse essenhouten wandkast met origineel beslag met slot en sleutel, in goede staat 55x45x16cm Cond:G
Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten windsorstoel en eikenhouten kruk, ook vroeg 19e eeuw, in goede staat. 96x56x48cm. en 53x37x30cm.
Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G