Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Twee antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding en floraal decor, omstreeks 1920 18-26øcm. Cond;G
Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G
Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G
Grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen kom met craquele glazuur en haarscheur, 8,5x19,5ø Cond:R
Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G