Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampetstel
Startprijs 60 EUR

Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.

2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 60 EUR

Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G

4 Grote antieke kastkommen
Startprijs 80 EUR

Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G

2 Kastkommen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.

Aardewerken bowlpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G

Jugendstil asbak
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil asbak met pelikaan, meerkleurig geglazuurd, in goede staat 17xø17cm

2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR

Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G

Petrug regout
Resultaat: 30 EUR

Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G

Lot 18e eeuwse borden 4x
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M

Groot Petrus ragout bord
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Petrus regout sierschotel met Chinees decor, omstreeks 1900, in goede staat 43cm. Cond;G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G

Quan Yin wit met kleur
Startprijs 420 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G

2 Chinese groene jade coupes
Startprijs 270 EUR

Twee grote antieke Chinese groen jade gestoken plantenhouders, 19e eeuws, in goede staat 13x16x9cm.

2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.

2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G

Fam. Verte grote vaas
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinese familie Verte porseleinen vaas met floraal decor, vogels en insecten, omstreeks 1900 of ouder. 49,3x14,7cm. Cond:G

Chinese Quang Ying kom
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Kang Xy kom met tekst, figuren en landschapsdecor, 18e-19e eeuws, in goede staat 9,6x21øcm.

Chinees bord, 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Chinees of japanse sierschotel met vijverdecor, lely's en eenden, 1e helft 20e eeuw 8-41cm. ø

2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G

7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G

Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 90 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G

Plateel bloempot
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Hollandse plateel bloempot omstreeks 1920, Corona Gouda Holland nr. 352, met floraal decor in goede staat. 22-31cm.

2 Vazen, Villeroy & Boch
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G

2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G

Plateel vaas
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Ca. 40 delen Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...

Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR

Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

2 aardewerk vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

2x Petit four set
Resultaat: 65 EUR

Twee oude porseleinen Petit Four sets, 1930-1950, 9 delig en 11 delig, floraal en gouddecor. 8-22cm. Cond:G

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 225 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

Jade beeld
Resultaat: 80 EUR

Oude groene Jade krijger China of Japan 20e eeuw in goede staat, 25cm.

4 Hummels
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.

2 Hummels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 35 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

2 Antieke porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Startprijs 50 EUR

Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.

2 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G

Bavaria servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR

Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G

4 Klepkannen
Startprijs 35 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G

5 aardewerken borden
Startprijs 35 EUR

Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G

2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 300 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Blauwe dekselvaas en hangbloempot
Startprijs 75 EUR

Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G

Imari kop & schotels + klein kopje en schotel
Startprijs 100 EUR

Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G

3 Chinese kop en schotels, vroeg 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, in goede staat 5,5x8,5øcm.

Fam. Rose vierkante vaas
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas, republiek met floraal decor, teksten, vogels en olifanten koppen(vierkant). 34,3x13,5x13,5cm. Cond:G

Blauw-witte Wanli pot
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Wanli voorraadpot, 17e-18e eeuws met floraal en vogeldecor, in goede staat, 22x27øcm.

Octagonaal Japans bord
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G

Plaquette Makkum
Resultaat: 160 EUR

Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.

2x Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2x Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm

Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G

Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 150 EUR

Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø

Porseleinen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm

Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR

Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G

7 borden oude ambachten
Resultaat: 40 EUR

Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G

2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.

2 Penselenpotten, Fam Verte
Resultaat: 115 EUR

Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm

2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G

2 Porseleinen doosjes + schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G

Chinees gewicht
Startprijs 125 EUR

Zwaar Chinees porseleinen gewicht met tekens, 17e eeuws, in goede staat 7,5x6,3x6,3cm.

Wijnkannetje
Startprijs 140 EUR

Zeer vroege Chinees porseleinen wijnkan met blauw decor, 17e eeuw of ouder, 11,5x9,7øcm. Cond:G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR

Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, met bloesemtakdecor, emaille beschilderingen, en vis op deksel. 8,3x18,3x10,8cm. Cond:G

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.

18e eeuwse Delftse vaas
Resultaat: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Drie Delftse vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....

Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

4 Japansen vaasjes
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G

Porseleinen schaaltje+bord
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 17e eeuws bord, mooi gemerkt, scherf rand ingelijmd. 1x miniatuurvaasje omstreeks 1900, Hollands decor. 1x schaaltje met zilveren voet en bootje zilver, schaalt...

2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R

Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G

Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.

6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd
Startprijs 75 EUR

Zes oude Chinees porseleinen kopjes met tekens, craquele glazuur blauw-grijs, in goede staat. 5x8,3øcm.

2 Chinese kommen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M

Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G

Chinese vaas voor eetstokjes
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen eetstokjeshouder, republiek I, 1900, met tekst en signatuur, granaatappel en bloesemtak met vogel. 16x12,5øcm. Cond;G

Twee Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G

5x divers Kantonees porselein
Startprijs 80 EUR

Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...

2 Snuffbottles erotica gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstelling, 20e eeuw 10-11cm. Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde Chinese Yixing theepot, 1e helft 20e eeuw of ouder, met tekst en signatuur, landschap en abrikoos op deksel, mooie kwaliteit en in goede staat. 11,3x17,5x11,5øcm.