Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.
Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil asbak met pelikaan, meerkleurig geglazuurd, in goede staat 17xø17cm
Twee Chinese of Japanse keramieken geglazuurde vazen, groen-oker-blauw met paradijsvogeldecor en houten consoles omstreeks 1900( craquelee glazuur) 25x13cm Cond:G
Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G
Vier antieke Delfts keramieken borden 17e-18e eeuw met floraal en landschapsdecor. 31-35cm. beschadigingen. Cond;M
Grote antieke Petrus regout sierschotel met Chinees decor, omstreeks 1900, in goede staat 43cm. Cond;G
Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G
Grote gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, eind 19e eeuw met gouddecdor, in goede staat, 50cm. Cond:G
Twee grote antieke Chinese groen jade gestoken plantenhouders, 19e eeuws, in goede staat 13x16x9cm.
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Grote antieke Chinese familie Verte porseleinen vaas met floraal decor, vogels en insecten, omstreeks 1900 of ouder. 49,3x14,7cm. Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Kang Xy kom met tekst, figuren en landschapsdecor, 18e-19e eeuws, in goede staat 9,6x21øcm.
Groot oud Chinees of japanse sierschotel met vijverdecor, lely's en eenden, 1e helft 20e eeuw 8-41cm. ø
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G
Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Grote antieke Hollandse plateel bloempot omstreeks 1920, Corona Gouda Holland nr. 352, met floraal decor in goede staat. 22-31cm.
Twee 19e eeuwse terracotta Villeroy en Boch nr 318 pronkkannen met putti, floraal decor en ziver overlay, stukje aangelijmd en chip, Cond:R/G
Twee antieke Duitse renaissance stijl steengoed schenkkannen met vogelkoppen in 17e eeuwse stijl, nr 171-177 Historisme 19cm Cond:G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
41 Delen 19e eeuws serviesgoed, Engels, decor snowdrop, bestaande uit: 1 grote presenteerschaal, sauskom, 2 opdienschalen, kleinere presenteerschaal, 6 cakeborden, 13 diepe borden, 11 grote borden, be...
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Oude lamp gemaakt van 18e eeuwse Delftsblauwe vaas, heeft chips, 51cm Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Twee oude porseleinen Petit Four sets, 1930-1950, 9 delig en 11 delig, floraal en gouddecor. 8-22cm. Cond:G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummelfiguren, in goede staat 14-16cm.
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Twee x Duits antiek porselein, 19e eeuwse rozensteker met romantische figuren, en een Rosenthal dekseldoos met handbeschilderde pauw en gouddecor 12-14cm. Cond;G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G
Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G
Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.
Kleine antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, fijne gravering, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder.6,3x12,7x8,6øcm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, in goede staat 5,5x8,5øcm.
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas, republiek met floraal decor, teksten, vogels en olifanten koppen(vierkant). 34,3x13,5x13,5cm. Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Wanli voorraadpot, 17e-18e eeuws met floraal en vogeldecor, in goede staat, 22x27øcm.
Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G
Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G
Zeven Delftse Royal Goedewaage keramieken borden, 2e helft 20e eeuw, betreffende oude ambachten. 24øcm. Cond;G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Twee oude 6 kantige Chinese porseleinen penselenvazen, 1 maal groot 19e eeuw met rondom winterlandschap, 1 maal klein met tekst en rondom bergachtig landschap, gemerkt, 9-13cm
Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G
Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G
Zwaar Chinees porseleinen gewicht met tekens, 17e eeuws, in goede staat 7,5x6,3x6,3cm.
Zeer vroege Chinees porseleinen wijnkan met blauw decor, 17e eeuw of ouder, 11,5x9,7øcm. Cond:G
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot, met bloesemtakdecor, emaille beschilderingen, en vis op deksel. 8,3x18,3x10,8cm. Cond:G
Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R
Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R
Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 17e eeuws bord, mooi gemerkt, scherf rand ingelijmd. 1x miniatuurvaasje omstreeks 1900, Hollands decor. 1x schaaltje met zilveren voet en bootje zilver, schaalt...
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G
Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.
Zes oude Chinees porseleinen kopjes met tekens, craquele glazuur blauw-grijs, in goede staat. 5x8,3øcm.
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G
Zeldzame antieke Chinees porseleinen eetstokjeshouder, republiek I, 1900, met tekst en signatuur, granaatappel en bloesemtak met vogel. 16x12,5øcm. Cond;G
Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G
Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstelling, 20e eeuw 10-11cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Yixing theepot, 1e helft 20e eeuw of ouder, met tekst en signatuur, landschap en abrikoos op deksel, mooie kwaliteit en in goede staat. 11,3x17,5x11,5øcm.