Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G
Vier aparte antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor, in goede staat 6-14cm. Cond;G
Antiek Delfts tegeltableau naar Jan Steen, door L.W Netzer, 12 pas, in goede staat 60x45cm Cond:G
Mooie oude Makkumse polychrome keramieken plaquette met bomschuiten en vissers op het strand decor en rocailles, gemerkt 57 Makkum HBC WR. in goede staat 37x29,5x1,5cm.
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal en gouddecor, in goede staat 54,5øcm
Grote Duitse porseleinen groep gemerkt A.R met kroon, omstreeks 1930, chip. 24x22x17cm. Cond:G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Twee grote antieke Japans porseleinen vazen gemerkt 1900, vogel en bloesemtak decor. 35x17øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm
Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G
Vier delig antiek societe ceramique kommen set omstreeks 1890, decor potiche, 2 gaaf 2 met craquele 10-20øcm. Cond:R
Oude Duitse Meissen porseleinen servies Zwiebelmuster, 20e eeuw, 8 kopjes, 2 schotels, 2 soepkommen, sauskom, diepe schaal, dekseldoos, 2 verdeelschalen, 4 eierdoppen, 2 bladvormige schalen(chips moge...