Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jachtschildering
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Maria en jesus in bronzen lijst
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke religieuse schilderijen in bronzen lijsten, omstreeks 1900, deels geschilderd, waarschijnlijk voorgedrukt. 40-45cm. Cond:G

Portret J. van Rossum
Resultaat: 225 EUR

J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G

Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Schilderij, J.R. Ruys
Startprijs 80 EUR

J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G

Schilderij, van Noordam
Resultaat: 180 EUR

H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

P. Tijssen stilleven
Startprijs 75 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

2 Duitse werken
Startprijs 100 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G

Japanse houtsnede
Resultaat: 60 EUR

Japanse houtsnede

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Hassim, padi oogst
Startprijs 250 EUR

Hassim, Indonesische school, Indonesische vrouwen bij Padi oogst, olieverf op linnen 50x77cm.Cond;G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 240 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G

B. Brugman, stilleven bloemen
Resultaat: 150 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G

H. Pastor
Startprijs 500 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G

H. Pastor
Startprijs 500 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G

Ikoon Maagd Maria
Startprijs 225 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.