Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Hassim, Indonesische school, Indonesische vrouwen bij Padi oogst, olieverf op linnen 50x77cm.Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.