Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G
Picasso 1.8.57, handgesigneerd, strandvoorstelling, 27x37cm. Lithografie op papier
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw, romantische voorstelling, tonnenmaker met figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G