Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Corn. Fels omstreeks 1930 stilleven met fruit en bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 zeilboten op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, zeilboten voor klippen, olieverf op paneel 22x16cm Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Bernard Schregel Fecit 1870-1956 Den Haag, boerderij aan beek, olieverf op linnen 41x27cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G
George Jan Dispo senior, omstreeks 1950 Amsterdam zuiderkerk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, winters landschap met ijspret, olieverf op paneel 20x25cm. Cond;G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, beekje bij dorp, olieverf op linnen 45x31cm. Cond:G