Johan Hendrik kaemmerer 1894-1970 Hollands landschap met bloembollenveld. olieverf op linnen 32x22cm. Cond":G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Berend Brouwer 1872-1936 Hollandse school, landschap met schaapsherder, schapen en berkeboom, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Hollands landschap met koeien boer en hond, olieverf op paneel 30x21cm. Cond;G
Quinton Clement Frankrijk 1851-1920 bergachtig Frans landschap met ossenspan en paardenspan, olieverf op linnen 26x42cm. Cond:G
Verso onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw (Frankrijk) koeien in landschap bij avond. olieverf op paneel. 14x6,7cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Vierveldenicoon met Haya Sophia ( de heilige wijsheid), de Pokrov (legende over Haya Sophia kathedraal), Maria troosteres der bedroefden en onbekende Maria-afbeelding. Russisch .30x35cm.
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Zeldzame 16e-17e eeuwse gravure Arcus Lucii Septimii Severei Augustii in Region Fori Romani Amstelodami Apod Detri Mortier. Waarschijnlijk door Johannes Blaeu, gravure op papier. 62x50cm. Cond:G
Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G
Religieus tweezijdig ikoon, 17e 18e eeuws, Maria met kindje Jezus, een met en een zonder aureool, originele lijst. 48x33cm. Cond:G