Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G
Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G
Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G
Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G
W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G
Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G
H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G