Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G
Hans Nickel omstreeks 1980, Duitse school, boer met paardenspan, olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
J. Palfy, eendenfamilie a.d. waterkant, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G
B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G
Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G
Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, landschap met herder en vee in de bergen, olieverf op paneel. 21x14,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G
Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.
Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G
Twee x Joop Vugs '89, Limburg 1957, abstracte composities, gemengde techniek op papier 28x22cm Cond:G
Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 melkende boerin, houtsnede op papier. 14x20cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1900, meisje met poes, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880, vrouw met kind bij gevangenisraam, olieverf op linnen, 21x17cm. Cond:R
Onduidelijk gesigneerde Duitse school, 1e helft 20e eeuw, leraar straft leerling in klas, olieverf op linnen. 80x100cm. Cond:G
Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G
Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.
P. Renard 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G
Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, riviergezicht met gebergte, huizen ruïne en figuren. Olieverf op paneel 32x27cm. Cond:R
Barend Brouwer 1827-1936, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen 45x75cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G
A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G
Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm